Sen se stává skutečností

Sen se stává skutečností aneb Chci být redaktorkou a psát lidem co v mé mysli utkví.

Dlouho jsem přemýšlela, kdy dostanu odvahu veřejně publikovat svůj první článek a ten den právě nastal.
O své pocity se sdílím s maminkami na různých servrech a sociálních sítí, ale to už mi nestačí. Chci si otevřít internetový prohlížeč a tam zbystřit, že autorka onoho článku jsem já. Chci jednou jít do nějaké redakce, posadit se za svůj pracovní stůl a psát, psát o problémech každé z nás, o problémech mých i lidí v mém okolí.

Po narození mé skoro devítiměsíční dcerky Klárky se můj život skládá jen z témat rodičovství, vztahy, rodina a domácnost. Teď se té staré Nikči směju, cože to řešila za naprosto nepodstatné témata od vybírání stínů na diskotéku, po drbání že nějaká Maruška podvedla Josefa s Tondou, no i když ráda se různé drby dočtu i teď. No to je nepodstatné, po narození dítěte si uvědomíte, že hlavní roli hraje to Vaše dítě a Vám nějaké cizí vztahy mohou být volné, protože sami máte starostí nad hlavu, já bohužel více, jelikož krom maminky v tom rodinném filmu ‚život‘ hraji i roli tatínka a jsem denně unavená, ale světe div se, ráno jako bych byla naenergizovaná Duracelem a zase kmitám z nuly na sto.

Takže klávesnice staň se mou přítelkyní, Vy čtenáři mými přiznivci a Ty Bože, pomoz mi splnit si můj sen !

Mnohokrát děkuji a dobrou noc Nikča P. 

4.2.2014 12:15  | autor: Nikola Pomahačová

Další blogy

Autor nemá žádné další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist