Uděláme bacilům pápá!

MIA JE TĚHOTNÁ! Au.Tak tenhle týden byl, a ještě stále je, ve znamení chorob. David onemocněl. Můj drahý muž, horal, onemocněl. A já ne! Zázrak! On je přece u nás ta silná polovička, co snad není nikdy nemocná?!
No ale stalo se.

Než onemocněl, byl slavit s partou kolegů narození syna svého šéfa. Z restauračního zařízení se navrátil v povznesené náladě s typickým ňomňom odérem. Já už byla zabalená v peřinách. Přišel mě pozdravit, zalehl mě ještě v bundě, pohladil po vlasech a něžně zašeptal: „Miláčik, voníš jak buchtičky se šodó,“ a prý jestli si je neuděláme. Byl sice nerad, ale nechali jsme to na jindy.

Za pár dnů byla chřipka na světě. A jak rychle u Davida odešla, tak se rychle nastěhovala ke mně. Takže jsem se neradovala dlouho. A v těhotenství se léčí cokoliv poměrně špatně. Jsem ráda, že jsem se nevykašlala na užívání těhotenských vitamínů. Ty mi kromě jiného pomáhají překonat chřipkové dny. Některé „důvěryhodné zdroje“ mě strašily: „Nejez to! Budeš mít velký, přerostlý mimino!.“ Ano, sice dělám nekompromisní nájezdy na ledničku, a nejkrásnější večerní beletrií je pro mne listování kuchařkou (s obrázky!!!) … ale nepřejídám se, a snažím se myslet na pestrost jídla, tak se o velikost miminka fakt nebojím. A chci tělu dodávat vše potřebné pro sebe a vývoj Fazule. Mám prostě lepší pocit.

Tak jsem zažehnala představu řvoucího nenažraného Otesánka v postýlce, a vybrala jsem si na internetu dle recenzí maminek nejoblíbenější vitamíny Chytré miminko. Mně je samozřejmě sympatický i ten název, že ano. 🙂 V kombinaci s mým oblíbeným zázvorem a medem a citrónem, zábaly a ležení v posteli, je to teď snad nejlepší, co pro sebe můžu s chřipkou udělat. Jo, a ještě tady mám přes den dva super vrnící chlupatý termofory. Než ten velkej, taky chlupatej, ale můj milovanej, člověčí, přijde večer domů. 🙂

Holky těhulky a maminky, doufám, že se vám a vašim blízkým všechny neduhy zdárně vyhýbají! Já jsem teda jak praštěná do palice.

Pokud máte nějaký fajn recept, nebo radu jak s bacily zatočit, napište mi prosím do komentářů.

Opatrujte se a těším se na příště – zase v plné síle a snad veseleji a ve zdraví. ♥
Krásný víkend, ať už budete kdekoliv!

Mia


Mia je v 11. týdnu těhotenství. chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

b633476597672199141.jpg

13.3.2015 1:42  | autor: Mia

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist