Místo táty loska

Vážení, nemohu vám napsat příběh prvního slova mého dítěte, protože teprve miminko čekám, ale napíši vám můj příběh, respektive příběh, kterým moje maminka bavila všechny mé partnery na prvních společných rodinných sešlostech.

Většinou děti řeknou první slovo máma, táta, děda nebo bába. Já jsem sice už v devíti měsících chodila, ale zato ani hlásku nevydala. Máma mě učila říkat máma a jediné, čeho se ode mne dočkala, bylo, že jsem ji vzala něčím po hlavě. Usmyslela si, že začnu mluvit sama, až se mi bude chtít.

Babička byla v roce 1984 prodavačka v Máji, nosila mamince různé „špeky „, jako např. ovoce, kterého moc nebylo, nebo dámské vložky, kterých byl také nedostatek. Jednou přinesla zásobu dámských vložek snad na rok. Byla jsem velmi zvídavá a rychle jsem se učila.

Z jednoho balíčku jsem prý vytáhla onu dámskou potřebu, dala jsem si ji do punčošek a chodila jsem po bytě a křičela “ LOSKA „. Neměla jsem vložku, ale losku. 🙂

Tuto historku má moje maminka opravdu propracovanou do detailu, známe ji už všichni, ale s oblibou mi ji ráda občas připomene.

Sylva

Více o tématu: dětimámamaminkamiminko

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist