Jak si svůj život užít i s dětmi

Hurá, miminko je tady! Přichází období nových zážitků a zábavy s vaším drobečkem, na kterého jste tolik dlouhých týdnů a měsíců čekali. Zlé jazyky mohou tvrdit, že váš osobní život tímto končí a s ním i všechna legrace – stáváte se přeci zodpovědnými rodiči!

image_miminko_3-1100x618.jpg Zdroj: Pampers

My si ale myslíme, že to nejlepší je právě ještě před vámi. Je jasné, že ne všechno bude vždy úplně růžové, a občas nebudete vědět, kde vám hlava stojí. Nebojte se proto poprosit o pomoc babičku či dědečka, abyste vždy měli možnost udělat si také čas sami na sebe. Rodičovství, zvláštně s malými miminky, není zkratka jen něco, co se musí přežít. Na co se tedy s malým miminkem můžete těšit?

 Chopte se příležitosti

Chtěli jste vždy malovat, naučit se nový jazyk, nebo si konečně přečíst tu knížku, kterou jste dostali od kamarádky na Vánoce před 3 lety? Vaše miminko bude velkou část svých prvních týdnů a měsíců spinkat, můžete tedy využít příležitosti pro nějaký ten seberozvoj. A co je na tom nejlepší? Až bude vaše děťátko o něco starší, můžete se rovnou začít učit nějakou novou aktivitu spolu – a máte zaručeného parťáka na celý život.

Nakupujte mimo špičku

Vítejte v exkluzivním klubu – máte v něm možnost nakupovat bez front, bez strkání a s klidnou hlavou. Hezká představa, že? Stačí si zajít na nákupy ve všední den dopoledne a užít si správnou nakupovací siestu. Vyhnete se totiž největší špičce a v klidu si nakoupíte všechny potřebné potraviny, plenky nebo kosmetiku pro sebe i miminko. Na to se hezky zvyká. To neplatí jen pro nakupování, ale i veškeré veřejné či neveřejné služby. Vám pak zbyde více času na hraní, dovádění, užívání si a poznávání nových věcí. A taky na nějaký ten pěkný výlet.

Náš tip: Právě teď jsou v prodeji nové plenky Pampers Active Baby s dvakrát silnějšími manžetkami kolem nožiček pro 100% ochranu proti protečení po dobu až 12 hodin. Za skvělou cenu v poměru cena a výkon tak bude vaše miminko v pohodlí a suchu i na dlouhých cestách nebo klidně přes noc. Tak až půjdete zase nakupovat, mrkněte se po nich.

Vytvořte si své tradice

Takové Vánoce jsou kapitolou samy o sobě. S dětmi začnete vánoční svátky vnímat úplně jinak, a díky jejich nadšení, se ocitnete znovu ve svých dětských časech. A znovuobnovení tradic se netýká jen období Vánoc. Už teď se můžete těšit na společně zdobení kraslic, vyrábění papírových ozdob na okna, vyřezávání dýní, výrobu zvířátek z kaštanů a spoustu dalšího. A ano konečně to někdo správně a náležitě ocení! 🙂

Náš tip: Nekonečnou studnicí nápadů je aplikace Pinterest. Můžete si ji zdarma stáhnout do svého telefonu a kdykoli, když máte tvořivou náladu, vyhledat svůj nápad přes klíčové slovo. Naleznete tam všechno možné od receptů po stovky nápadů na bytový design.

Co říct závěrem? Zkrátka je třeba to uchopit za úplně jiný konec. Nečeká vás pouze období přebalování, kojení a dětského žvatlání. Žádná stagnace se nekoná – právě naopak. Přichází období plné lásky, nových prožitků, kreativity a inspirace. A kdy jindy to lze všechno krásně uchopit a využít bez ohledu na deadliny a pracovní reporty? Rodiče a budoucí rodiče, pořádně si to užijte!

24.11.2019 3:29 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist