Udělejte ze svého dítěte hvězdu: Úspěšná soutěž HamánekTV pokračuje i letos

Již druhým ročníkem pokračuje letos úspěšná soutěž HamánekTV, která nabízí pyšným rodičům udělat ze svého dítěte hvězdu televizní reklamy nebo dostat jeho tvářičku na nové etikety kojenecké výživy Hamánek od společnosti Hamé.

I v letošním roce tak bude možné natočit malé batole, jak si pochutnává na některé z kojeneckých výživ od Hamánka, video nahrát na web www.hamanektv.cz a získat pro video dostatek hlasujících. „Nakrmit malé dítě je každodenním bojem, při kterém vzniká řada roztomilých situací. Díky soutěži Hamánek TV se mohou všichni rodiče přesvědčit, že mají řadu spolubojovníků, a také se usmát nad situacemi v jiných rodinách,“ popisuje Helena Ellerová, brand manažerka společnosti Hamé. Videosoutěž probíhá v deseti semifinálových kolech, z nichž vzejdou finalisté, kteří se utkají v závěrečném, velkém finále o hlavní ceny. Nejlákavější je bezesporu možnost natočení a účinkování malého špuntíka v televizní reklamě na kojenecké výživy Hamánek od Hamé. Nelze však ani opomenout řadu dalších atraktivních cen, které do soutěže věnovali společnosti Amika, AZUB.cz AGS Sport, Mladá Fronta, Gumotex a Tupperware.

K videosoutěži se letos přidává fotosoutěž. „Rodiče tak mají další příležitost jak dostat svého drobečka do záře reflektorů. Šance je veliká, v rámci fotosoutěže totiž bude vybráno odbornou komisí 33 miminek, jejichž fotky umístíme na etikety Hamánků,“ vysvětluje Helena Ellerová. Pro vítěze jsou připraveny dárky od společností Hamé, Avon Cosmetics, Gumotex a Amica.

Šanci vyhrát s Hamánkem může úplně každý, kdo vloží video nebo fotografii, ale motivaci mají i vylosovaní hlasující návštěvníci webu.

Podrobné informace, kompletní pravidla, seznam cen jsou k dispozici na stránkách www.hamanektv.cz.

Tento článek je komerční prezentací.

12.5.2009 1:48 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist