Blogujte na Babyweb.cz!

Stojí vaše zážitky a historky za zaznamenání? Trpíte myšlenkovým přetlakem a máte co říct ostatním, nebo patříte ke grafomanům? Určitě existuje mnoho jiných důvodů, proč si pohráváte s nápadem založit si blog. Udělejte to. Nejlépe na Babyweb.cz. Proč?

Na Babyweb.cz si totiž bloggerů vážíme a podporujeme je. Víme, jaká je řehole, sednout za počítač a zplodit něco smysluplného. Vydat se všanc. Chce to odvahu.

Taky doufáme, že mezi bloggery najdeme posily do našeho týmu. Kdo jiný by mě tvořit obsah Babywebu než mámy a tátové – budoucí i praktikující? Ty nejlepší oslovíme a uveřejněné články odměníme.

A protože vás chceme motivovat, máme pro vás připravenou kupu dárečků, které těm nejpilnějším a nejčtenějším zašleme. Mimochodem blogy, které nás v redakci opravdu zaujmou, pobaví či obohatí, vyvěsíme na homepage. Vedle redakčních článků.

A to už stojí za trochu námahy co myslíte? Čtenost svých příspěvků na Babyweb.cz zvýšíte také tím, že je budete sdílet na sociálních sítích. Vykřičte do celého světa, že vaše příspěvky stojí za přečtení a katapultujte se mezi renomované bloggery.

Seznamte se s našimi bloggery a jejich příspěvky!

Obracejí se na nás výrobci a prodejci se vzorky zboží k testování. Chcete být první, kdo bude mít příležitost vyzkoušet novinky dříve, než si je ostatní budou moct koupit? Vzorky vám ZDARMA zašleme, vy na ně napíšete recenzi v rámci svého blogu a zbylé produkty vám už zůstanou.

Chcete-li psát recenze na výrobky, zaregistrujte se na Babyweb.cz, založte si svůj blog a vyplňte pravdivě kontaktní adresu. Potom se přihlaste na adresu redakce@babyweb.cz, do předmětu napište heslo BLOG a do těla e-mailu váš nick (přihlašovací jméno) pod kterým na Babyweb.cz vystupujete. Redakce vás bude kontaktovat.

Myslíte se, že nemáte na psaní nějakých dlouhých článků? Začněte s něčím jednoduchým. Rádi vaříte? Tak se s námi podělte o vaše nejlepší recepty, napsat srozumitelný návod nevyžaduje Vieweghův literární talent, stačí pečlivost a přemýšlivost.

Nebo si věříte v rukodělných aktivitách a máte doma v šuplíku schované nápady a návody? Sem s nimi! Určitě zaujmou i jiné maminky, které přemýšlejí, co s dětmi za dlouhých zimních večerů.

Blogy můžete navíc propojit s fotogalerií. I když nemáte žádné velké ambice a chcete si jen vést deníček, můžete si ke každému záznamu připojit i fotogalerii. Vzpomínky – psané i obrazové, které by jinak zapadly, zůstanou zaznamenány na našich serverech a vy se budete mít k čemu vracet.

Tak už víte, kde si napíšete svůj první blog? Začněte registrací, založení blogu či fotogalerie je hned další krok.

Více o tématu: psanírecenze

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist