Jeníček a Mařenka

Když jsm v roce 2000 porodila 4 kg syna Jana tedy Jeníčka hned se mně sestřičky zeptali zda mu brzy pořídím sestřičku Marušku. Hodně jsem nad tím přemýšlela, protože po porodu těch 4 kg s hlavou půl ročního dítěte a v pořadí mém třetím porodu. Váhala jsem.

Za 6 let jsem se rozhodla že ano. Bohužel v 10. týdnu přestalo tlouct srdíčko a mně zbyly jen oči pro pláč. Manžel odjel na misi do Afganistánu a já oslavila 40 narozeniny a už se vzdávala svého snu o Marušce. Jako dárek jsem dostala zájezd do ráje. Rodinnou dovolenou na Mauricius. Prostě ráj na zemi a po návratu z ráje? Čekala jsem ne Marušku, ale Maurušku – byla přeci počata v ráji na Mauriciu. A jak jsem byla šťastná po odběrech plodové vody, že bylo vše v pořádku a doopravdy jsem čekala holčičku.

10.12.2007 den před svým svátkem jsem porodila holčičku. Ne Maurušku, ale Verunku, kterou si celá rodina už strašně dlouho přála.

17.12.2010 2:57 | autor: Lucie Součková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist