Petra: Johanka je náš poklad

Nevím, čím jsme si zasloužili takové hodné miminko, ale je to prostě tak. Pláče jenom když má hlad nebo ji trápí prdíky. Nemůžu tomu uvěřit, že jí jsou už dva měsíce!

Vzpomínáte na naši bývalou Těhulku LIVE! Petru a její Johanku alias Jojíka? Nebo jste o nich naopak ještě nikdy neslyšeli? Celý jejich příběh, který jsme sledovali od 18. týdne Petřina těhotenství, přes porod, šestinedělí a volné pokračování jejich zážitků čtěte přímo ZDE.

Na hlad máme rychlou úlevu – prso, a prdíky nás trápí minimálně. Zato se umí nádherně pokajdit. Jojínek kaká jenom zhruba jednou za týden, ale když už, tak už! To je potom lepší strčit malou pod sprchu, protože pokusy o utření zadečku vlhkými ubrousky jsou spíš komické než účinné…

Rozkošný Íáček

Taky už krásně brouká a směje se od ucha k uchu. Říkáme jí ÍÁČEK, jako oslík z medvídka PŮ. Vždycky, když se směje od ucha k uchu, opravdu to zní jako íííííáááá! A ty krásné dolíčky… Prostě bych ji celou upusinkovala. A nejen já, ale i táta a Domča. Domínek se o Johanku příkladně stará a pomáhá. Nosí plenky, podává dudlíka, houpe malou v lehátku nebo je jen u ní, aby nebyla sama. A to nemluvím o našem tatínkovi. Je z malé úplně odvázaný a všechen svůj volný čas se snaží věnovat právě naší princezně.

Tatínkovi jako by z oka vypadla

Johanka je Sváťovi opravdu moc podobná. Už i on jí pomalu neříká jinak než Svatíčku. Jen doufám, že mu to nezůstane, protože už vidím, jak Jojíček na otázku „Jak se jmenuješ, holčičko?“ odpovídá „Svatíček“!!! No, teď se tomu směju, ale za pár let by nás smích asi přešel všechny.

Pouze desetidenní Johanka ochotně pózovala fotografovi v ateliéru Fotopromě. Co jiného jí také zbývalo :))

Velká holka

Máme za sebou kontrolu u paní doktorky ve dvou měsících a Jojík váží už čtyři a půl kila. Jsem ráda, že krásně přibývá a nic jí neschází. Už se snaží krásně zvedat hlavičku a pást koníky. Úplně nejvíc se jí daří držet hlavičku, když ji držíme v náručí. Vždycky do široka vykulí oči a kroutí hlavinkou sem a tam, no úplná rozhledna. Jen mě trápí malý červený flíček, který se jí udělal pod levým očkem. Je to hemangiom, jak nás poučila paní doktorka, a není nijak nebezpečný, jen kosmetická vada. Vlastně mně to nevadí, má to jako znaménko krásy, ale bojím se, aby se nezačal zvětšovat!

Pssst…

Pokud půjde i dál všechno takhle hladce, pořídíme Johance a Domčovi ještě jednoho sourozence. Zatím to se Sváťou nijak podrobně neřešíme, ale já bych ještě jedno miminko opravdu moc chtěla! Vždycky jsem chtěla mít velkou rodinu a tak budu Svatíka určitě přemlouvat, kdyby se na to nakonec moc netvářil. Ale to má ještě nějaký ten pátek čas!

Petra

Všechny díly seriálu Těhulka LIVE! Petra i s volným pokračováním najdete kliknutím sem.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist