Káťa ve 31. tt – Nástup na mateřskou dovolenou

Opět se vám hlásím s dalším článkem v dalším týdnu mého těhotenství. A co se zajímavého v tomto týdnu děje? Jak jsem říkala minule, byla jsem opět na kontrolním ultrazvuku. A jak dopadl?

10-1100x618.jpg Zdroj: Fotoprome.cz

Minule jsem vám psala, že jsem byla na posledním screeningu, po něm sem byla znovu objednaná za týden, protože paní doktorka nemohla naměřit průtoky, pořád byli při spodní hranici. Takže jsem šla znovu a bohužel průtoky byly ve stejných hodnotách jako minule, což tedy pro mne znamená, že jdu tento týden na další kontrolní ultrazvuk.

Paní doktorka mi vysvětlila, že to musíme měřit a hlídat častěji, aby se tedy miminku nic nestalo. Dál mne poslala na další odběry krve, pro zjištění zda nemám v těle nějakou infekci. Jsou to pro mne všechno novinky, protože nic podobného jsem při těhotenství s dcerkou neměla. Takže stále čekám každý týden na novou kontrolu, co se bude a nebude dít. Naštěstí tedy zkrácený čípek se umoudřil a zůstává na stejných hodnotách.

Našemu miminku se evidentně daří dobře

Kope a kope, což je pro mne takový uklidňující, i když někdy velmi bolestivý fakt. Protože jsem tedy nyní v 31. tt blíží se můj nástup na mateřskou dovolenou. Na mateřskou dovolenou se nastupuje mezi 32 až 34. tt.

Na další kontrole to chci s paní doktorkou probrat a nastoupila bych tedy již příští týden. Sice mi to moc nepomůže, ale přece jenom nebudu závislá na vycházkách. I když v klidovém režimu to je asi úplně jedno, tak alespoň pro ten pocit.

Máme za sebou Halloween a dušičky a nás ještě čeká lampionový průvod

Takže jsme o víkendu pořídili lampion a dcera se moc těší. Já tedy doufám, že se zúčastníme, protože jsem si jí nechala doma a nechodí do školky.

Je mírně nachlazená, trocha rýmy, ale velký, dráždivý kašel, naštěstí tedy bez teplot. Pochvalovala jsem si, že od září ještě nebyla nemocná, tak jsem to tedy nějak zakřikla. Není to nic závažného, takže snad za pár dní bude v pohodě.

Už jsem dostala upravené fotky, takže se v příštích týdnech o ně s vámi podělím. Dnes první z nich. Mně se tedy moc líbí. A musím znovu poděkovat za možnost focení. Výsledek stojí opravdu za to! 🙂 Takže můžu všem jen doporučit Fotoprome.

Přeji vám klidný týden

Vaše Katka

 

Katka má za sebou 31. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

5.11.2019 12:25 | autor: Kateřina Veselá

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist