Těhulky i maminky, přivydělejte si!

Příležitost, která se neopakuje, dobrodružství, které se neopomíjí: To je naše nabídka, která se týká všech krásných těhulek a nádherných maminek s miminky. A to jste všechny! Staňte se hvězdou reklamy pro projekt Babywebu!

O co se jedná? Jedním z projektů provozovatele Babyweb.cz je unikátní série knih o těhotenství a rodičovství pro platformu iPad. A právě do iBooků Moje těhotenství krok za krokem a Moje miminko krok za krokem budeme  točit reklamu pro váženého klienta, firmu Bayer, která je výrobcem kosmetických a ochranných přípravků značky Bepanthen!

Pro natáčení a focení hledáme:

  • Ženy v 5–7 měsíci těhotenství
  • Matky s miminkem 4–6 měsíců

Hledáme těhulky z řad skutečných žen a ne nadpozemských modelek. Proto se obracíme na vás! Chyťte příležitost za pačesy, nemusí se opakovat.

Staňte se na jeden den hvězdou a nahlédněte se do zákulisí natáčení reklam! Nechte se rozmazlit od vizážistek. Buďte u toho, až zazní legendární „AKCE!“.

Natáčení proběhne v Praze ve dnech 21. a 22. listopadu. Odměna činí 1 500 Kč na den a produkty Bepanthen Care mast (na opruzeniny) a Bepanthen Krém proti striím. Obojí upotřebíte!

Zájemkyně Těhulky zašlete foto celé postavy v legínách a tričku, v němž vynikne bříško, nebo v plavkách, brané z profilu. Dále portrétní foto.

Zájemkyně o natáčení s miminkem zašlou fotku sebe a miminka společnou či každého zvlášť.

 Pište na adresu redakce@babyweb.cz, do předmětu napište KONKURZ.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist