Soutěž Hamánek TV jde do finále

Soutěž Hamánek TV pomalu dobíhá do cílové rovinky a chystá se na velké finále. Zbývá jen posledních pár týdnů, ve kterých mohou soutěživí rodiče talentovaných potomků soutěžit o hlavní ceny: fotografii dítěte na etiketách dětské výživy Hamánek, roli v televizní reklamě a také o řadu dalších věcných cen. Ještě však není dobojováno a podle zkušeností z minulého ročníku soutěže se dá očekávat, že největší počet soutěžících se přihlásí v posledním kole soutěže.

Videosoutěž vyvrcholí velkým finálovým kolem, ze kterého vzejde absolutní vítěz. Ve finálové desítce zbývají ještě jedno místo pro postupující z posledního semifinálového kola. Stačí natočit batole, jak si pochutnává na výživě Hamánek nebo BIO Hamánek, registrovat se na webových stránkách www.HamanekTV.cz a vložit sem soutěžní video. Finální hlasování bude probíhat od 21. 9. do 4. 10. 2009 kdy hlasy návštěvníků webu spolu s odbornou porotou rozhodnou o konečném vítězi. Nejsympatičtější malý herce či herečka tak dostane příležitost podniknout své první filmové krůčky ke slávě v televizní reklamě na kojeneckou výživu Hamánek.

Fotosoutěž probíhá v 11 dílčích kolech, ve kterých odborná porota vybírá vždy po třech vítězích, kteří se budou usmívat z etiket kojeneckých přesnídávek Hamánek. Soutěž končí 4. října 2009, a do té doby vzejde ze tří kol ještě 9 malých výherců. Pro účast ve fotosoutěži je třeba zakoupit 8 zeleninových nebo masozeleninových výživ Hamánek a podle instrukcí na webu HamánekTV.cz zaslat doklad o nákupu. Na základě obdržené účtenky dostane soutěžící přístupový kód a návod, jak vložit fotku na web soutěže.

A chcete-li na tváři svého caparta při focení nebo natáčení videa vykouzlit opravdu blažený výraz, dejte mu ochutnat novinku, která právě přichází na český trh. Ovocné výživy Hamánek HappyFruit v nových ovocných kombinacích obsahují 100% podíl ovoce a tedy žádný přidaný cukr. K dostání jsou ve třech příchutích tak, aby si každý mlsný jazýček přišel na své. Malý labužník si může vybrat, jestli mu chutná víc banánovo-broskvový, jahodovo-meruňkový nebo broskvovo-meruňkový mix. Rodiče mají jistotu, že ať už potomek zvolí kteroukoliv příchuť, dostane skleničku plnou pravého ovoce. Hamánek Happy Fruity je vhodný pro děti od 5 měsíce.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené