Soutěž - Sen o mém dítěti

Milí čtenáři, zdál se vám sen o vašem dítěti, ať již narozeném nebo teprve očekávaném? Neváhejte a o svůj sen se s námi podělte. Možná vám chce vaše dítě něco sdělit… Pokusíme se vám jeho zprávu rozšifrovat. Na onu tajemnou cestu se vydáme spolu s vámi a s pomocí psycholožky zabývající se odborným výkladem snů, Mgr. Evy Hrončekové.

Jak?

Zúčastněte se naší soutěže a zašlete nám nejzajímavější sen o vašem dítěti. Tři sny, které vybere redakce, psycholožka individuálně vyloží hlubinně psychologickým způsobem.

Vybrané sny včetně jejich výkladu budou uveřejněny v sekci Vaše příběhy – Sny.

Vyhlášení výherců proběhne na Babyweb.cz ve čtvrtek 4. 12. 2008.

Kromě tří nejzajímavějších snů vybere redakce dalších deset, jistě neméně zajímavých snů. Jejich autory odměníme dárkovými balíčky v celkové hodnotě 10 000 Kč od firem:

Bayer (více informací naleznete na www.bepanthen.cz)

Procter&Gamble

Dárkové balíčky budou obsahovat: Pampers Giant pack, Wipes Sensitive, Lenor Sensitive 2L, Lenor Almond milk 2L nebo Tide Sensitive.

Podmínky soutěže:

Spolu se zaslaným snem prosím uvádějte jméno, příjmení, adresu, a e-mail, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat. Uvádějte prosím také telefonní číslo, aby si Mgr. Eva Hrončeková mohla upřesnit informace pro individuální výklad snu. Na vaše sny se těšíme v termínu od 3. 11. do 30. 11. 2008 na e-mailu redakce@babyweb.cz.

Upozornění:
spolu se zasláním snu souhlasím s uveřejněním snu včetně jeho výkladu.

Přejeme vám sladké snění

Redakce Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené