Soutěž - Zaregistrujte se a vyhrajte kočárek snů! zná své výherce

Milí čtenáři, zájem o kočárek byl opravdu veliký, což nás velice potěšilo. Výherce může být ale pouze jeden! A tady ho máme :-). Nádherný designový kočárek Stokke Xplory (komplet = sada sportovního kočárku a hlubokého lůžka), který věnuje partner soutěže - obchody BABYPARK vyhrává:

 

RADKA LEBEDOVÁ

Moc gratulujeme!

Detailní informace o KOČÁRKU SNŮ

Stokke Xplory je perfektní kočárek, se kterým můžete jít třeba na dobrou kávu s přáteli. Diagonální konstrukce rámu umožní postavit kočárek blízko ke stolu, takže nikomu nepřekáží. A navíc nepotřebujete pro dítě vysokou židli. Sedadlo je výškově nastavitelné, takže dítě může sedět tak, aby dosáhlo na stůl. Stokke Xplory™ můžete používat kdekoli: v úzkých uličkách, v metru i pro jízdu po schodech.

Jedinečný a inovační design Stokke Xplory vám nabízí bezkonkurenční flexibilitu umožňující zvednout vaše dítě co nejvíce do vaší blízkosti. Díky tomu udržujete s dítětem kontakt, což posiluje pocit jistoty, bezpečí a štěstí dítěte.

Velká zadní kolečka usnadňují jízdu s kočárkem. Kočárek je celkově odpružený proti nárazům. Měkká kolečka umožňují měkčí a pohodlnější jízdu. Pro lepší manipulaci je možné kočárek naklopit a zadní kolečka složit.

Stokke Xplory nabízí dva způsoby sezení:

- dokud je dítě malé, může být otočené směrem k vám. Volit můžete mezi třemi polohami: vleže, odpočívací a aktivní sezení. Při poloze vleže je možné upravit sklon o 10° použitím polstrované vsadky.

- pro větší dítě je možné upravit sedák tak, aby se dívalo dopředu. (Doporučujeme tuto úpravu provést, když je kočárek prázdný.) Ve větší výšce a při pohledu dopředu má dítě celkový přehled o okolním dění. V tomto případě můžete volit mezi dvěma polohami sezení - odpočinkové a aktivní sezení.

Výška kočárku je nastavitelná. Pro větší děti je pohodlnější nižší poloha sedadla, aby mohly samy do kočárku vylézt a z kočárku sestoupit.

Doplňky kočárku Stokke Xplory™ zahrnují ve standardu:

hliníkový podvozek

čalouněné sedadlo

čalouněná dětská vsadka

plátěná stříška

polstrované bezpečnostní popruhy

pláštěnka

nákupní taška

úložný prostor (kapsa) v zadní části sportovní sedačky

hluboké lůžko s matrací a popruhy na přenášení

fleecová deka do hlubokého lůžka

síťka proti hmyzu

Kočárek Stokke Xplory, stejně tak jako celou kolekci výrobků Stokke, můžete zakoupit v obchodech BABYPARK.

Vaše redakce Babyweb.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 5
Obrázek uživatele janbrna
janbrna

Tak jsme tam psali a prý je u této soutěže jenom jeden výherce. Takže v zadání kecali.

Obrázek uživatele Uživatelka Babyweb.cz
Uživatelka Baby...

Já jsem is všimla,že už včera byl vylosován výherce a to je tam napsáno,že se měl losovat až dnes...není to náhodou stará soutěž? Když tu není ani těch 10 výherců???

Obrázek uživatele Marmla
Marmla

Já právě dnes přemýšlela taky o tom, že by mělo být ještě deset výherců, ale nikde se nic neobjevilo. Tak snad nám redakce řekne kdo co ještě vyhrál

Obrázek uživatele janbrna
janbrna

a bude i těch 10 výhercu dalších cen?

Obrázek uživatele Marmla
Marmla

Radko gratuluji a tiše závidím. Pěkně si kočárek užijte
Marcela

Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené