Výzva rodičů Aničky

Otec devítileté Aničky, která zmizela 13. října v Praze, nabídl 3,5 milionu korun za informace vedoucí k záchraně dcery nebo odhalení viníka jejího zmizení. Rodina na výzvě spojené s odměnou spolupracovala s policií.

Text výzvy rodičů ztracené Aničky
Jsme rodiče zmizelé Aničky Janatkové a obracíme se touto cestou na nejširší veřejnost. Do dnešního dne policisté v rámci vyšetřování případu prověřili nebo ještě prověřují více než 1 200 poznatků. Zatím ale žádný nevedl k záchraně Aničky. Jako rodiče nechceme jen čekat. Proto dáváme novou výzvu.

Tomu, kdo zachrání a vrátí nám Aničku, vyplatíme odměnu 3,5 milionu Kč.

Stejnou odměnu předáme tomu, kdo poskytne konkrétní a spolehlivé informace vedoucí k osobě, která stojí za zmizením naší Aničky. Důležité informace, prosím, volejte na telefonní číslo rodiny 733 678 531.

Prosíme Vás o nové a zcela konkrétní informace a současně prosíme o pochopení všechny senzibilní osoby, odložte svá podání nebo je předávejte na linku 158.

Děkujeme Vám.

Miroslava Janatková Miloš Janatka

V Praze 9. 11. 2010

zdroj:ČTK

Anička je 125 centimetrů vysoká, má blond vlasy, na hlavě fialovou čepici s kšiltem a kolem krku šátek "palestina" ve fialové a černé barvě. Má na sobě také tmavě šedou bundu, tmavě modré rifle a černé boty. Podle policistů pochází ze stabilní rodiny, neměla dosud problémy s chováním a těžko lze hledat důvod, proč by chtěla případně utéct.

Téma ztracené Aničky celkem pochopitelně vyvolalo obrovskou pozornost vás čtenářů Babyweb.cz - rodičů. Na naší facebookové stránce probíhá kontinuální debata, otevřeli jsme i speciální diskusní fórum Ztracená Anička, kam můžete příspívat.

foto: Policie ČR

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené