Hanča v 9.tt – Stala jsem se Podnikavou ženou roku 2018

Měla jsem být v cizině a zatím jsem zůstala v ČR. Bonusem neplánovaně v Praze. Pročpak?

Tento a minulý týden jsem měla být na jihu Francie a pomáhat s marketingovými plány jednoho projektu. Ale kvůli počátečním těhu komplikacím s křečemi jsem nakonec nejela a nechala letenky propadnout.

Na místo výletu za teplem do Francie mě v 8. týdnu čekal víkend v Chebu a teď v 9.tt návštěva matičky Prahy. Pro mě nečekaně jsem vyhrála jednu podnikatelskou soutěž.

Stala jsem se jednou z deseti TOP Podnikavých žen za rok 2018. Odtud je i úvodní fotka (zdroj Ženy, s.r.o.). Kdo další se mnou soutěžil, si můžete přečíst v kompletním článku. Jedna podnikatelka tam měla malé sotva měsíční mimi a doma další 3 děti. A to prosím rozjela velký byznys. Smekám!

Odměnou mi bylo 10 000 Kč na další podnikatelské aktivity, ale taky návštěva galavečera podnikatelů v Praze. To už bylo horší vzhledem ke stále trvajícím nevolnostem. Jediné, co mi na nezvracení zabíralo, bylo neustálé pojídání jablek. A tak jsem je měla pro jistotu s sebou.

Jen si to představte. Jedete vyšňoření do Prahy, samozřejmě EC má zpoždění, takže s vyplazeným jazykem pospícháte na podpatcích z Hlaváku na Václavák a do toho se cítíte mírně šoufl. Dorazíte do sálu a po chvíli koukáte na živého Babiše. Co víc si přát?! 😀 Jo a abych nezapomněla, k tomu potají z kabelky lovíte jablíčka a pojídáte je za zvuků hlasu pana předsedy.

Až na večerní cestu přes Wilsoňák to byl celkem fajn výlet. Ale značně mě unavil a v Brně mi ujel noční rozjezd. Tak jsem se ještě půlhodinu potloukala nočním Brnem a lehce promrzala. Ostatně neustálá zima je další věc, co mě v těhotenství trápí. O tom zase příště…


Hanka má za sebou 9. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

15.3.2019 8:10  | autor: Hana Šormová
Více o tématu: mimitěhotenstvívíkend

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist