Iva ve 23. tt – Vzdělávám se

TĚHULKA LIVE! IVA Všechny vás zdravím opět po týdnu. Je to neuvěřitelné, ale mě ten čas utíká čím dál rychleji. Už mám za sebou 23. týden těhotenství.

fotoprome.cz-11882_5661-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: Fotoprome.cz

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz

Pondělí bylo ve znamení smutku. Vlastně celý týden. Byla jsem v práci a přítel mi poslal zprávu, že babička, která ležela v nemocnici, odešla. Ihned jsem se v práci domluvila a jela jsem za rodinou. Je to až paradoxní, jak se to tu na té Zemi střídá. Někdo odejde a někdo vzápětí přijde.
Od úterka mi nebylo nejlépe a završila to středa, kdy jsem i zvracela. Asi nějaká střevní chřipka. Teď už je mi dobře.
Čtvrtek jsem šla na svůj první kurz do A centra v Praze, na který jsem byla objednaná. Byl to konkrétně kurz o kojení se zkušenou laktační poradkyní. V podstatě mi přišlo zbytečné chodit tam ještě před porodem, ale jsem moc ráda, že jsem tam šla. Sešlo se nás tam 13 těhotných žen. Trvalo to tři hodiny a bylo to fakt velmi přínosné. Příští týden v úterý mě čeká další kurz, a to konkrétně o šátkování dětí. Možná to vypadá, že chci až fanaticky vědět všechno, ale chci být připravena.
Miminko krásně roste a prospívá. Je čím dál aktivnější a kopance jsou vidět už i přes bříško. Vždy, když kope, tam položím přítelovu ruku a malá ihned přestane. Ale už se nám zadařilo, že to cítil i on.
Ještě jsem chtěla říct, že jsem se nikdy netěšila na podzim a zimu jako teď. Ty vedra jsou fakt vysilující.

Těším se na vás za týden. Mějte se krásně.
Iva
21.8.2018 10:39 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist