Kdo převezme po Petře štafetu Těhulka LIVE!?

Už brzy se můžete těšit na další těhulkovský seriál! V těchto dnech vybírá Babyweb novou Těhulku LIVE! a protože se přihlásilo více zájemkyň než minule a všechny jsou moc sympatické, začaly se hrnout nápady, jak toho hezky využít. Takže se máte na co těšit!

Každá čerstvá těhulka, která se přihlásila do konkurzu na novou Těhulku LIVE! s sebou nese zajímavý životní příběh a zkušenosti. Již v tuto chvíli je z naší strany jedno jisté – žádnou z nich neodmítneme. Vznikne klub těhulek na diskusním fóru, který bude novou „Petru“ sledovat spolu s vámi a protože budou jejich těhotenství přibližně stejně pokročilá, budou svými komentáři tu naši hlavní protagonistku pěkně dokreslovat.

A co z toho? No kromě spousty zajímavostí ze života těhulek i krásné obrázky! Ano, překvapením nového projektu bude hromadné focení stejně „pokročilých“ těhulek. Do konkurzu se přihlásila celá škála typů maminek, takže máme opravdu z čeho vybírat. Bohužel jsme do finálního kola pozvali jen ty, které mají bydliště v Praze a okolí, ale maminkám, které jsme z tohoto důvodu odmítli, se odvděčíme zmíněným klubem a focením 🙂

Některé maminky jsou prvorodičky, jiné už mají jednoho špuntíka doma, některé jsou maminky perfekcionistky, jiné nechávají věcem volný průběh, některé mají se psaním zkušenosti, jiné ne, některé jsou tmavovlasé, jiné blond… Nic z toho nepovažujeme za jednoznačnou přednost nebo nevýhodu. Při finálním výběru sehraje roli celá souhra důvodů.

Takže nám držte palce, brzy vám o průběhu konkurzu řekneme více.

Jsme v tom s vámi!

Váš Babyweb.cz

Více o tématu: focenímaminkytěhotenství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist