Klub těhulek (40): Petra se bude vdávat!

Petra zažila v Benátkách jednu z nejromantičtějších chvil svého života. Přítel ji požádal o ruku. Petro, gratulujeme! Těhulka Lucka měla minulý týden o malinko klidnější. Pochvaluje si, že u ní vše probíhá bez těhotenských neduhů, a těší se, až bude miminko na světě.

PETRA:

Milé maminky, těhulky a snažilky,

minulý týden mě přítel v Benátkách požádal o ruku. Nemohla jsem vám to zatím napsat, protože to bylo tajné až do doby, než to řekneme mým rodičům.

Musím přiznat, že se mu povedlo mě absolutně překvapit, a o to ta chvíle byla krásnější. Nejdřív jsem nevěřila, že to myslí opravdu vážně, ale když jsem viděla krásný prstýnek, bylo mi jasné, že nežertuje, tak jsem samozřejmě řekla své ANO. Svatbu bychom rádi měli příští rok v červnu společně s naší Gabrielkou. Budu mít aspoň pořádnou motivaci k hubnutí, přeci nechci být nevěsta s tlustýma rukama a celulitidou snad i za ušima. Už se těším, až nechám holčičce ušít stejné šatičky, jako budu mít já. Na internetu jsem dokonce našla fráčky pro naše mopsíky, ti samozřejmě půjdou k oltáři společně se svědky. Přece bychom je o takovou událost neochudili.

Naše holčička už o sobě dává pěkně vědět. Poslední dny mám pocit, že snad vůbec nespí. Dává mi takové rány, že už ji i přítel krásně cítí přes bříško. Naštěstí spinká celou noc a budí mě, jen když se zapomenu na pravém boku. Říkám si, jestli mi tím boucháním nepřipomíná, že bych měla jíst zdravě, a tak se opravdu snažím. Dokonce si ráno dávám i hrnek mléka, které nesnáším, ale přečetla jsem si, že ho miminko potřebuje pro vývoj kostí, tak se překonávám.

Tento týden jsme si také konečně vyzvedli kočárek. Už jsem se ho nemohla dočkat a teď bych si ho doma nejraději vystavila a neustále zkoušela, jak mi to s ním půjde. Přítel je ale hodně pověrčivý, takže kočárek jsem si směla jen prohlédnout a odvezeme ho uschovat k mým rodičům. Tak si musím ještě chviličku počkat. Postupně už začínám také obstarávat nákupy jiných věcí než je oblečení. Oblečků už mám spoustu. Moje mamča, která je děsně šikovná, plete jak divá a babička bude háčkovat šatičky a čepičky. Ty upletené věcičky jsou tak krásné! Prvním upleteným kouskem je obleček Santy Clause, na kterém je vyšité Gabrielčino jméno. Nemá prostě chybu. Škoda, že jsem tuhle šikovnost také nezdědila.

Příští týden nás čeká návštěva neteře, už se nemůžeme dočkat, budeme ji poprvé hlídat, tak držte palce, ať se všechno povede.

Mějte se moc krásně,

vaše Petra


LUCIE:

Dobrý den milé těhulky a maminky!

U nás probíhá všechno tak, jak má. Naštěstí. Už se těším, až bude malá venku a já konečně uvidím, jak vypadá. Musím tu svoji holku pochválit. Je na mě mooooc hodná. Nenutí mě zvracet ani brečet kvůli každé maličkosti.

Nemám ani žádné otoky a střeva také fungují. Tak doufám, že jsem to teď nezakřikla. Jen myslím, že mi už začíná období častého nočního čůrání. Tak prostě třikrát za noc vstanu. S tím nic nenadělám. Beru to jako přípravu k Lili. Až bude na světě a bude vyžadovat noční krmení. Jinak všechny neduhy těhulí mě tak nějak míjejí, což je dobře. Milé těhulky, pokud jste fyzicky v pořádku, neberte svůj stav tak vážně. Nejsme přece nemocné! Zbytečně se moc nehlídejte a nepřemýšlejte, jestli zrovna tohle píchnutí neznamená něco špatného, neporovnávejte svůj týden s tabulkou na internetu a nestresujte se, když nemáte vše přesně tak, jak tam píšou. Vždyť každá jsme jiná a každá to své těhotenství máme úplně jiné. Dělejte vše tak, aby vám bylo dobře a buďte šťastné.

Lucie


Chcete dostávat každý týden obrázek vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se vyvíjí vaše miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho vlastního těhotenství?

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist