KLUB TĚHULEK (5): Klobouk dolů před Lucčinou statečností

Lucko, posíláme podporu, aby ses co nejdřív zase plnými doušky radovala ze života!

KVĚTA: Vědět či nevědět?

I když jsme se s Luckou osobně nikdy neviděly, moc mě její těhulkování zasáhlo. Měla jsem pocit nějakého záhadného propojení přes projekt Těhulka Live. Pevně věřím, že to Lucka spolu s rodinou překonají a dřív nebo později se budou radovat z nového přírůstku 🙂

Subjektivně se teď už cítím lépe, nevolnosti začínají ustupovat, ale musím si každé 3 hodiny dát něco malého k jídlu. K panu doktorovi jdu na kontrolu až zítra, takže „lékařské“ novinky budou příště.

Chci protáhnout naději na holčičku

Máme teď doma takovou malou rodinnou válku. Sice je to ještě brzy, ale už se dohadujeme, zda si necháme říct pohlaví miminka. Když jsem čekala první mimi, tak jsme se s manželem shodli, že to nechceme vědět a necháme se překvapit. Ale já jsem hned od začátku nějak tušila, že to bude kluk. Já to vědět nechci ani tentokrát – říkám si, že můžu ještě půl roku doufat, že to bude holčička. I když samozřejmě budu šťastná i z druhého „rošťáka“. Petr to vědět chce, uvidíme jak to dopadne.

Až to bude aktuální tak vás budu informovat, kdo vyhrál 🙂

Mějte se fajn a užívejte si podzimního sluníčka.

Vaše těhulka Květa


 

BÁRA: U dědy je blaze

Milé těhulky,

ještě jednou bych se chtěla rozloučit s Luckou a popřát jí spousty sil do dalšího života 🙂

Já jsem dnes v 11+1 t.t. Začínam se cítit zase o něco lépe, jen ty večery mě nadále trápí. V pátek mě čeká vyšetření u mého gynekologa a už konečně dostanu těhotenskou kartičku. Docela se na ni těším. Se Sabinkou jsem si ji nestihla okopírovat a dodnes mě to mrzí.

Dámská jízda

O víkendu jsme byly se Sabinkou v Peci a vyšlo nám krásné počasí. Já jsem načerpala nové síly a Sabča byla rozmazlovaná dědečkem. Taková malá damská jízda. Taky se musím přiznat, že se tam vždycky pěkně cpu (nějak mi tam víc chutná) a pak mám výčitky, že jsem jako kulička. V úterý jsme oslavili první narozky naší dcery a v sobotu nás čekají velké oslavy. Takže máme opravdu hezký týden.

Mějte se krásně těhulkovsky!

Bára


 

KAMILA: Lucka svou statečností inspiruje!

Zdravím všechny těhulky!

Abych se vám přiznala, po Lucčině příběhu jsem se bála, že cokoli dneska psát nebude na místě. Pak jsem si ale uvědomila, že Lucčina statečnost spíš inspiruje prožívat každý šťastný den naplno a zbytečně se neohlížet za smutnými chvílemi. Držím pěsti, Luci, aby se ti to podařilo co nejdřív.

Podzimní idylka v Hradci

Můj uplynulý týden proběhl přímo ve slunečné pohodě. Chodili jsme s mužem a pejskem na dlouhé procházky, užívali si šustění listí pod nohama a asi poslední teplé dny roku. Večer jsem pak byla příjemně unavená a dobře usínala, což se mi poslední dny vůbec nedařilo – na gauči jsem klimbala, ale v posteli ne a ne usnout.

Běhám i v noci

Taky se u mě nepotvrdily všeobecné předpovědi odborníků, že po prvním trimestru postupně mizí potíže s častým močením. Jsem právě v 18+1, tedy začátek 5. měsíce, a kolem čtvrté ráno mě plný měchýř pravidelně vyhání z postele, což se mi v prvním trimestru nestávalo. Uvidíme, jestli plínky nebudu muset pořídit dřív, než se miminko vůbec narodí 🙂

Večerní zprávy z bříška

Nejkrásnější „zprávy“ ale dostávám vždycky večer, kdy si hovím na gauči s nohama nahoře a manželovou hlavou na klíně, protože právě tehdy se ozývá naše miminko. První ťukanečky, které jsem cítila už minulý týden, se mi tak už mnohokrát potvrdily, a přes statistiky prvorodiček můžu prcka vnímat už od 17. týdne. Budu asi opakovat tisíce maminek, když řeknu, že je to neuvěřitelný pocit.

Teď mě tedy budete muset omluvit, protože naše chvilka přichází a já si jdu od počítače sednout na gauč a „poslouchat“.

Krásný týden maminky!

Kamila


 

Každá žena je jedinečná, stejně jako každé těhotenství. Jaké je to vaše?

Bára, maminka roční holčičky, je na začátku 12. týdne, prvorodička Kamča v 19. a Květa, která má doma malého Kubíka, je v 15. týdnu těhotenství.

Foto: ateliér Fotopromě

Chcete dostávat každý týden obrázek vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se vyvíjí vaše miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho vlastního těhotenství?

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist