KLUB TĚHULEK (9): Tajemství zůstane zachováno

Báro, super!!! Jsme všichni moc rádi, že první výsledky dopadly dobře. Držíme palce, ať dopadne na jedničku i všechno ostatní. A co je nového u nás? Květa nás bude s pohlavím miminka napínat až do konce, Helča se raduje z prvních motýlků a Kamča vyrazila konečně na svatební cestu.

HELČA: Motýlky jsou tu!

b634323213831562344.jpg

V pondělí jsem byla na kontrole pro výsledky Triple testů, které vyšly naštěstí naprosto skvěle, a hlavně abychom zjistili, jak se to naše maličké vlastně má. Večer před kontrolou jsem měla poprvé v bříšku „motýlky“.

První „mávnutí křídly“

Vždycky mi to přišlo zvláštní, jak tohle první třepotání těhulky charakterizují, ale ony měly všechny pravdu. Je to prostě jen takové maličké fouknutí a tolik štěstí z toho. 17. prosince nás čeká první velký ultrazvuk a tak našeho drobečka konečně zase uvidíme…

Těhulka? Přece nealko…

Na vysněné odpočívání ale nějak nezbývá čas. V pátek jsem si s prarodiči užila zabíjačkové hody a po dlouhé době jsem si opravdu pochutnala. Skvělá zábava, výborné jídlo i nealko pivo udělaly své a já byla naprosto spokojená…

I když to nealko pivo – většina lidí na zabíjačce po mně dost divně koukala. Brala jsem to sportovně a celý večer jsme se tím dobře bavili. Copak si vážně mysleli, že si jako těhotná dám dvě velké desítky?

Bude to chtít chlapský stisk

Víkend jsme strávili částečně velkým předvánočním úklidem a částečně s ovčandou na novém cvičáku. Pomalu musím začít uvažovat nad tím, že na obranách bude naše čtyřicetikilové zlatíčko muset držet Bedříšek, protože namrzlá tráva klouže a já bych nerada upadla. A naše Dája je na obranách jako rozjetý vlak. Nakonec jsme se ještě odměnili kinem a už bylo zase pondělí…

Jsem prý cvok

A tak jsem se rozhodla v práci navodit vánoční atmosféru a začala jsem pouštět koledy 🙂

Kupodivu se to setkalo s úspěchem a přišla řeč i na Vánoce samotné. Potěšilo mě, že jsem jediná, kdo má nejen nakoupené dárečky, ale už i hotový úklid i vánoční výzdobu. Kolegyně v práci to shrnula jednoduše – ostatní jsou normální, jenom já jsem cvok 🙂

Vaše těhulka Helča

Takhle vypadá miminko v 19. týdnu.


 

KVĚTA: Sestřička nebo bráška? Počkejte si!

S velkou radostí jsem se dočetla, že Báry Fazolka 2 je v pořádku. Doufám, že se nejen od ní budeme dozvídat už jen samé dobré zprávy.

Čeká mě velký ultrazvuk ve 20. týdnu

Příští týden už budu ve 20. týdnu a jdu na velký ultrazvuk. Pevně věřím, že mimi bude v pořádku a že dostanu fotečku. Nakonec jsme se doma domluvili, že nebudeme chtít znát pohlaví miminka a necháme si to jako překvapení 🙂 Tak aspoň můžete podle různých „zaručených“ triků tipovat, zda bude mít Kubík brášku nebo sestřičku.

Big Brother…

Pomalu jsme začali s „tréninkem“ Kubíka na to, že bude velký brácha. Snažím se, aby se naučil trochu samostatnosti. S jídlem je to na střídačku, jednou se pěkně napapá sám, jindy je jídlo všude po kuchyni jen ne v pusince.

…si hraje na miminko

Stále se mi ale nedaří ho přesvědčit, že po schodech ho už nosit opravdu nemůžu. Bydlíme ve 3. patře bez výtahu a každý odchod ven je zkouška mých nervů. Zda ho nechám válet se po schodech a ječet na celý dům nebo ho nakonec čapnu a snesu. Samozřejmě, že po schodech chodit pěkně umí, ale co by se namáhal, že? Snad se to časem zlepší.

To je pro tento týden vše, mějte se krásně a v neděli pozor na čerty 🙂


 

KAMČA: Pozdravy z Mauritia

Konečně jsme s mužem vyrazili na svatební cestu, takže posílám srdečné pozdravy z ráje na Zemi a více o mně uslyšíte až příště 🙂


 

Každá žena je jedinečná, stejně jako každé těhotenství.

Chcete dostávat každý týden obrázek vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se vyvíjí vaše miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho vlastního těhotenství?

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist