Klub těhulek: seznamte se, prosím

Čekáte miminko a chcete svoje starosti i radosti s někým sdílet? Pak právě vám je určen sesterský projekt Těhulky LIVE! nazvaný KLUB TĚHULEK. Průvodkyněmi jsou vždy tři spolutěhulky, se kterými dohromady můžete tvořit komunitu: podporujte se navzájem a společně se radujte ze svých těhotenství. Kdo patří do KLUBU TĚHULEK? Každá z vás!

V čem je KLUB TĚHULEK jedinečný?

V KLUBU TĚHULEK sledujeme osudy tří budoucích maminek, které se nacházejí v různých fázích těhotenství. Snadno si tak můžete najít svoji spolutěhulku, vzájemně se podporovat, radovat a připravovat na mateřství. Každý čtvrtek se můžete těšit na tři nové příběhy, vyměňovat si zkušenosti a prohlížet těhulkovské fotogalerie.

KLUB TĚHULEK je v diskuzním fóru otevřen i vám! Zakládejte vlastní témata a diskutujte s ostatními těhulkami. Zajímavé příspěvky, příběhy a postřehy zařadíme do jednoho z pravidelných čtvrtečních dílů KLUBU TĚHULEK. Těšíme se na vás!

Nyní se v projektu Klub těhulek setkáváte se třemi nastávajícími maminkami:

MARTINA vstoupila do těhulkovského klubu na konci dubna 2012.

Jmenuji se Martina Vaculíková a 1981 je rok, ve kterém jsem se narodila. –5 stupňů Celsia je u nás na teploměru v 6:00, což je právě teď, kdy vám píši prvních pár slov o sobě. Myslím, že ta teplota napovídá o poloze místa, kde bydlíme. Naše bydliště se nachází v horách, přesněji řečeno v úpatí Krušných hor, asi 9 km pod Božím darem. Bydlíme v rodinném domku, což byl vždy manželův i můj sen. Doufám, že dne 13. 10. 2012 (dle ultrazvuku u pana doktora) se splní náš další sen a narodí se nám druhé miminko.

JANA je v Klubu těhulek od prosince 2011.

V září 2011 jsem oslavila své 29. narozeniny. Bydlíme s manželem a naším milovaným synkem Jarouškem kousek za Prahou. Jaroušek se narodil na konci dubna 2009 a letos 10. srpna (dle předpokládaného data porodu) se rozrosteme o dalšího člena. Jsem moc ráda, že tu mohu být s vámi a prožívat své druhé těhotenství a vše, co k němu patří – všechny radosti, těšení se, ale i obavy.

MARIE je v Klubu těhulek od listopadu 2011.

Jmenuji se Marie Sommerová, je mi 31 let. Mám už malého synka, Matyáška, starého téměř rok a třičtvrtě. Jsme muzikantská rodina. S mým mužem jsme se seznámili na studiích, nejprve na konzervatoři, pak na vysoké škole HAMU. Oba jsme skladatelé, učíme děti hudbu, můj muž též hru na kytaru, píšeme muziku, instrumentujeme, tedy aranžujeme písně a skladby pro jiná tělesa. Po studiích v Praze jsme se přestěhovali do krásného městečka Lysá nad Labem.

Termín druhého porodu mám 14. května.

GÁBINA byla v Klubu těhulek od srpna 2011 do dubna 2012.

Je mi čerstvých třicet let a žiji v Leuvenu, což je malé univerzitní městečko kousek od belgického Bruselu. Pracuji v japonské firmě na finančním oddělení, takže běžná kancelářská práce. Na miminko se těším, vždycky jsme byli velká rodina a dům naší babičky byl vždycky místem, kde jsme se všichni scházeli (a doteď scházíme). Takže jsem si nikdy neuměla život bez dětí představit. Moje rodina bude aspoň tak velká jako ta, ze které pocházím. A na to se ostatně těším nejvíc…, až budeme jako rodina sedět v neděli ráno u jednoho stolu a snídat, všude na zemi budou drobky, v troubě bude čerstvě upečená bábovka… a my budeme šťastní. 🙂

Malý Toby se narodil 10. března. Od května 2012 se můžete s ním a jeho maminkou Gábinou i nadále potkávat na stránkách Babywebu – v projektu Mimi LIVE!

Projekt Těhulka LIVE! pokračuje čtvrtým rokem a Lucie je již naší šestou těhulkou v řadě. Průběh jejího těhotenství můžete sledovat zde.


Chcete dostávat každý týden obrázek vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se vyvíjí vaše miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho vlastního těhotenství?

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

 


 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist