Těhulka LIVE! Anička (14): Bude to kluk !

Tak už je to skoro jisté. Miminko v Aniččině bříšku je chlapeček a bude se jmenovat Matýsek!

Ahoj,

tak už je to potvrzené. ČEKÁME KLUKA. Všechno je naprosto v pořádku a oba se máme čile k světu. Bohužel každý v jiných hodinách.

Když jsem teď doma, říkala jsem si, jak si ráno pěkně pospím. Bohužel, Matýskova akční doba začíná kolem čtvrté ranní, začne se vrtět tak, že nemůžu spát, a když toho konečně nechá, už neusnu.

V neděli jsme s manželem, mámou a synovcem vyrazili na letecký den do Hradce Králové. Bylo to tam naprosto super. Pořád se mě všichni ptali, jestli něco nechci a jak se cítím, až mi to maličko lezlo na nervy. Přestože bylo 35 °C a já si vzala dlouhé kalhoty, bylo mi fajn. Mates celou dobu spokojeně spinkal. Dokonce nás čekal i adrenalinový zážitek v podobě letu vrtulníkem. Bylo to fantastické, ale Mates si z toho vůbec nic nedělal a zase všechno prospal. Jenže pak přišla přehlídka gripenů, a to už pro něj bylo moc. Dělaly velký rámus a zřejmě i rázové vlny, a tak začal kopat jako blázen. Tak teď nevíme, jestli z něj bude pilot, nebo naopak získal k letadlům odpor a bude z něj námořník.

Vaše Anička

Fotografie: Fotoprome.cz – ateliér dětské a rodinné fotografie

S Aničkou na ultrazvuku

Tentokrát s Aničkou vyrazila do Podolí i naše šéfredaktorka, aby se seznámila s malým hrdinou seriálu Těhulka Live osobně. Paní doktorka malému Matýskovi proskenovala ultrazvukem všechno, co se dalo. Miminko má všechny orgány tam, kde mají být, celkově se má čile k světu a už umí i vzdorovat. Rozhodlo se totiž, že paní doktorce neukáže páteř. Maminka ho pak na chodbě musela v bříšku natřásat a přemlouvat, aby na paní doktorku vystrčil aspoň na chvíli zadeček. Při prohlídce se definitivně potvrdilo to, co Anička tušila i z předchozích vyšetření. Je to kluk!

Anička právě prožila 22. týden těhotenství. 

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist