Těhulka LIVE! Anička (15): Mimís vypadá jak ufounek!

O své zážitky z velkého ultrazvuku se dnes s vámi podělí kromě Aničky i tatínek. Z Matěje je nadšený. Večer dává ruku na bříško, sleduje, jak mimi kope, a vůbec si užívá pocity šťastného tatínka

Ahoj,

už minule jsem psala, že to bude kluk. Dozvěděla jsem se to na screeningu ve druhém trimestru, o kterém vám dnes napíšu.

Minulé vyšetření dopadlo dobře, tak jsem se nebála. Tentokrát se mnou šel manžel. Oba jsme se moc těšili, až zase toho naše miláčka uvidíme a doufali jsme, že nebude dělat tajnosti a ukáže nám, co má mezi nožičkami, aby nám paní doktorka potvrdila, koho to vlastně čekáme. Mimís s tím naštěstí nedělal žádné tajnosti. Hrdě nám cpal pinďourka před sondu a snažil se tátovi dokázat, že s tím vyráběním holčičky šlápnul vedle. Celkově byl na ultrazvuku docela klidný, takže paní doktorce nedělalo žádné problémy pořádně ho vyšetřit. Jen seděl, tak nebylo pořádně vidět konec páteře. Po deseti minutách poskakování do schodů se trochu umoudřil. Teď víme, že čekáme krásného a hlavně zdravého chlapečka.

O jménech už bylo rozhodnuto dlouho dopředu a nemusíme se složitě dohadovat. U manžela v rodině je tradiční jméno Josef, takže se automaticky očekává, že náš syn bude pokračovat v tradici, a všichni jsou celkem překvapení, že to nebude Pepíček, ale Matěj! Naštěstí už mě Matýsek nenutí vstávat ve čtyři ráno, nechá mě prospat až do osmi. Střídají se u nás dny extrémní aktivity, kdy mě vydrží kopat od rána do pozdní noci, a pak jsou dny, kdy se odmítá hnout. To mě pak pěkně vyplaší, protože třeba do dvou odpoledne vydrží ležet bez hnutí a zkouší mojí trpělivost.

Mějte se krásně

Anička

Fotografie: Fotoprome.cz – ateliér dětské a rodinné fotografie

Všechny vás zdraví také táta Pepa!

Byl jsem poprvé na velkém ultrazvuku. Nejsem asi ani první, ani poslední, kdo se díval paní doktorce zvědavě přes rameno, než mě upozornila, že veliká obrazovka, kterou mám proti sobě na skříni, zobrazuje to samé. Konečně jsem si mohl vychutnat pohled na našeho drobečka. Chvílemi sice vypadal jako ufounek, ale paní doktorka mi vysvětlila, že tím ultrazvukem je vidět kostra a lebka. Takže při pohledu shora už náš Mates vypadal jako krásné miminko. Opravdu jsem byl překvapený, že už teď vypadá jako kompletní človíček. Je to naše první dítě, takže každý takový zážitek opravdu stojí za to. Snažím se být u všeho a vychutnat si všechny emoce s tím spojené. Když ležíme večer v posteli a Matěj začne kopat, položím ruku na bříško a cítím to. Je to sice jen lehký dotek, ale už alespoň víme, že tam opravdu je. Jsem ten nejšťastnější člověk na světě.

Anička právě prožila 23. týden těhotenství. 

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist