Těhulka LIVE! Anička (16): Přeskakovat, nebo ne?

Aniččina muže skolila chřipka, a tak se musela vydat na nákupy sama. Ty běžné moc v oblibě nemá, oproti tomu nakupování výbavičky si (jako snad každá nastávající maminka) užívá.

Ahoj,

tenhle týden se u nás nesl ve znamení nemoci. Můj manžel dostal chřipku, skoro celý týden zůstal doma a nechal se obskakovat. Musím říct, že mi ho bylo celkem líto, a tak všechna práce zůstala na mně. Dokonce jsem byla donucena chodit na nákupy, což z duše nesnáším. Doma si vždycky musím připravit podrobný plán a potom teprve jsem ochotná vyrazit. Nemůžu jít bez nákupního seznamu a pak lítat po obchodě. Jediná výjimka jsou poslední dobou obchody s dětskými potřebami.

Naštěstí už máme spoustu věcí pro Matýska přichystaných. Zbývá jen přebalovací pult, matrace do postýlky a nějaké drobnosti. Popravdě si nejsem ani moc jistá, jestli se mi vyplatí kupovat přebalovací pult. Uvažovala jsem nad tím s vaničkou, ale to se mi zdá dost drahé a nepraktické, takže přemýšlím, jestli nekoupit jen gumovou podložku a nepřebalovat na posteli.

Stejně bezradná jsem, i co se týká matrace. V nabídce je tolik materiálů a možností, že si nevím rady. Protože budeme používat monitor dechu, nemůže být příliš silná a s péry. Z materiálu zatím preferujeme kokos a molitan, případně jejich kombinaci. Jaké jsou vaše zkušenosti?

Tenhle týden jsme si dojeli pro postýlku. Jsem z ní naprosto nadšená. Hned když jsme přišli domů, chtěla jsem ji postavit. Naštěstí má můj muž víc rozumu než já a nedovolil mi to. Nesnáším, když se chová takhle rozumně, ale je pravda, že se mi přes ni taky nechce další tři měsíce skákat…

Anička

Fotografie: Fotoprome.cz – ateliér dětské a rodinné fotografie

Anička právě prožila 24. týden těhotenství. 

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdne těhotenství s podrobným popisem, jak se vaše miminko vyvíjí? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

 

 

 

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist