Těhulka LIVE! Anička (2): V práci jsem to říct musela

Anička vám dnes poví všechno o její čerstvé svatbě a prozradí i své neobvyklé povolání. A jako bonus si přečtěte i pocity nastávajícího tatínka Pepy.

Ahoj všichni,

tak jsme byli s mimískem na další kontrole u pana doktora. Tentokrát neplánovaně. Začala jsem mít podezření, že není všechno úplně v pořádku a tak jsem se radši objednala. Sestřička řekla, že máme přijít hned další den.

Fotografie: ateliér Foropromě

Pan doktor mi mimíska ukázal a všechno je v pořádku má dvě ruce, dvě nohy a jednu hlavičku. Měří 12 milimetrů a co je nejdůležitější: je tam sám 🙂 Moje podezření se potvrdilo a máme mykózu. Dostali jsme borax glycerinové globule na deset dní. Prý se zatím ani jinak léčit nemůžu, ale mimískovi to nijak ublížit nemůže a to je hlavní.

Svatba se povedla

Jinak se pořád cítím dost unavená a odpoledne chodíme na dvě hodinky spinkat. Nevolnosti se mi zatím celkem vyhýbají. Měla jsem je jen pár dní, ale zážitek to byl! Nedokážu si představit, že by mi tak bylo delší dobu.

Minule jsem vám slíbila, že prozradím něco o svatbě. Musím říct, že všechno bylo nečekaně příjemné a klidné. Při chůzi ze schodů jsem neupadla, před oltářem neomdlela a focení se to taky dalo přežít. Ještě, že nebylo horko.

V práci mi vyšli vstříc

A jak jsem to řekla v práci a proč? Pracuju jako zdravotní sestřička v domácí péči což znamená, že chodím k pacientům domů. Bylo mezi nimi i několik úplně ležících lidí, které je potřeba zvedat. Proto jsem hned šla za vedoucí a řekla jí jak se situace má. Musím říct, že to všichni přijali skvěle a vyšli mi vstříc. Dost mi teď v práci ulevují, takže máme s mimčem pohodu.

Minulý týden jsem absolvovala první profesionální focení v ateliéru Fotopromě a musím říct, že už modelkám nezávidím! Bylo to vážně hodně namáhavé. Všichni byli moc milí, krásně mě nalíčili a učesali. Fotograf Péťa po mě chtěl občas trochu akrobatické pozice ale stálo to za to.

Petra je skvělá

Na focení jsem se potkala s Petrou z Klubu těhulek. Byla jsem z ní naprosto v šoku. Zářila jako sluníčko a pořád se na všechny usmívala. Musím říct, že těhotenství jí moc sluší. Je tak optimistická, že se v její přítomnosti prostě musíte usmívat.

Příště vám prozradím, co mi těhotenství všechno vzalo a jak mě manžel hlídá.

Mějte se báječně

Vaše těhulka Anička

Od tatínka:

Od chvíle kdy jsem se dozvěděl, že čekáme mimčo zářím jako sluníčko. Mám radost z každé maličkosti a nenechám se rušit zbytečnostmi. Po práci spěchám co nejrychleji domu abych byl u svojí ženy a našeho rostoucího mimíska. Pokaždé když přijdu domů, dám ženě pusinku a pak jí pohladím po bříšku a přivítám se s mimísem.

Večer když ležíme v posteli se nakloním k bříšku a říkám, jak se na něj těším a že ho mám rád, i když vím, že mě nemůže slyšet, mamce to dělá dobře. Já si to naše těhotenství užívám a mám z něj velikou radost. Jen je mi někdy líto Aničky jak je jí občas špatně a proto se snažím udělat vše, co jí na očích vidím.

Taťka Pepa

Anička je v 9.týdnu. Takhle vypadá její miminko:

V průběhu devátého gestačního týdne lze již diferencovat další oddíly centrálního nervového systému. Dochází k významnému nárůstu mozkových polokoulí.

Na konci devátého týdne těhotenství je možno zaznamenat pohyby miminka na ultrazvuku.

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo po porodu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist