Těhulka LIVE! Anička (24): Princezna a pláč

Uplynulý týden byl ve znamení péče o čerstvě narozená štěňátka. Nejenže malí rošťáci okupují Aničce takřka celý byt, ale dokonce ji přinutili i k pravidelnému pohybu. Radost ze štěnátek však zastínilo odhalení vrozené vady psí princezny…

Ahoj,

předem chci pogratulovat Pétě z Klubu těhulek k narození princezny Gabrielky. Je opravdu nádherná a přeju ti, aby krásně prospívala a dělala ti jen samou radost. Musím se přiznat, že ti i dost závidím. To čekání je v posledních týdnech opravdu dlouhé. Moje neohrabanost se zhoršuje, ale termín porodu se zas takovou rychlostí neblíží.

Tenhle týden se nesl ve znamení starostí o naše psí miláčky. Napřed jsem pár dní mámě pomáhala s péčí o štěňátka a o naše dvě velké pudlí slečny u ní a pak jsme se s psíma holka přestěhovaly do našeho pidibytu v Neratovicích. Je pravda, že se sem dost těžko vejdeme a každou chvilku někdo na někoho šlápne, ale přítomnost pejsků mi dělá radost. Dokonce mě to nutí k pravidelnému pohybu. Dvakrát denně se vypravíme za dům na pole a pěkně se projdeme.

Jinak Matýsek krásně roste. Příští týden nás čeká poslední velký ultrazvuk. Je zvláštní si představit, že příště ho už uvidíme na porodním sále. Tohle vyšetření je pro mě o to důležitější, že se s námi jde podívat na vnoučka i moje mamka. Je celkem proti ultrazvukům, prý nikdo neprokázal, že to miminku neškodí, ale zas na druhou stranu připouští, že je dobré vědět, jestli je mimčo zdravé. Moc se na to všichni tři těšíme.

V pátek bohužel přišla smutná zpráva. Naše malá psí princeznička málo přibírala, tak s mámou jely na veterinu a pan doktor řekl, že má těžký rozštěp kdesi vzadu v krku a že veškeré dokrmovací snahy jsou k ničemu, protože se nikdy sama nenapapá. Přišlo to nejtěžší rozhodnutí a naše princezna navždy usnula. Byla s námi jen týden, ale i tak mě to moc bolí, protože to bylo moje zlatíčko. Přesně taková jako její maminka a já byla rozhodnutá, že si ji nechám jako mazlíčka, protože je to krásná rasa k miminku.

Je těžké se s tím smířit a já cítím, že i na Matýska to má vliv. Když brečím, tak se hodně vrtí a je nesvůj. Hodně si s ním o tom povídám, aby věděl, že mám jen trápení, ale že on za to nemůže a že ho máme moc rádi a těšíme se na něj.

Anička

Anička právě prožila 32. týden těhotenství.

Chcete dostávat každý týden obrázek zobrazující přesně váš týden těhotenství s podrobným popisem, jak se vaše miminko vyvíjí? A k tomu spousty praktických informací souvisejících s aktuálním týdnem vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý vašemu týdnu gravidity na míru!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist