Těhulka LIVE! Anička (25): Procesí a opilí pavouci

Na Aničku čekal poslední ultrazvuk, na který se dostavila rovnou v procesí. Všichni s radostí přijali dobrou zprávu – miminko roste přímo ukázkově. A co je nového v psí rodince?

Ahoj,

minulý týden jsme byli na posledním velkém ultrazvuku před porodem. Bylo to hrozně zvláštní, když si uvědomím, že malého uvidím až naživo při porodu. Mamka měla ještě kvůli štěňátkům dovolenou, tak jsem jí nabídla, jestli nechce jít s námi, a protože šel i manžel, byli jsme opravdu jak procesí. 🙂

Tentokrát jsme ani nečekali nijak dlouho. Jen co jsem odevzdala legitimaci a odešla na záchod, sestřička mě volala do ordinace. Paní doktorka Matýska změřila, udělala váhový odhad a prohlédla všechny končetiny a orgány. Nakonec nám ještě pustila tlukot srdíčka. Bylo vidět, že mamka s manželem jsou pěkně dojatí a musí zamačkávat slzičku. Takže náš Mates měří 40 centimetrů a váží 1 549 gramů. Je přímo uprostřed tabulek, takže svůj expresní růst z prvních týdnů zarazil a zvětšuje se téměř ukázkově.

Moje dny se pořád motají kolem našich štěňat. S uspáním naší malé princezny už jsme se jakžtakž vyrovnali a užíváme si našich psích chlapečků. Fenečka se už o ně naučila naprosto skvěle pečovat. Oni v podstatě jen chrní a ona k nim jednou za čas sama přijde a nakrmí je. Má od nich chudinka celé bříško poškrábané. V průběhu týdne se už kluci začali učit chodit. Vypadají u toho naprosto úžasně. Vždycky se vztyčí na všechny čtyři a snaží se chytit balanc. Klátí se jak listy ve větru, a když udělají krok, většinou upadnou. Jsou jako namol opilí pavouci. V sobotu dokonce začali otvírat očička. Je úžasné pozorovat ty pokroky, které dělají. Už se nemůžu dočkat, až uvidím Matýska, jak se taky všechno takhle učí.

Mějte se krásně a užívejte adventu, jak jen to jde.

Anička

Anička právě prožila 33. týden těhotenství. 

Chcete dostávat každý týden obrázek zobrazující přesně váš týden těhotenství s podrobným popisem, jak se vaše miminko vyvíjí? A k tomu spousty praktických informací souvisejících s aktuálním týdnem vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý vašemu týdnu gravidity na míru!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist