Těhulka LIVE! Anička (37): Mě nikdo odtrhávat nebude!

I Anička zjistila, že miminko má ve všem přednost a že bez táty to není vůbec jednoduché. Boj s prdíky pokračuje a navíc se přidalo bolavé očičko. Proč byl u ortopeda velký kravál?

Ahoj,

tento týden jsme navštívili paní doktorku. Dostali jsme nová homeopatika na prdíky a antibiotické kapičky do očička. Matýsek má prý ucpaný slzovod, musíme tedy kapat a masírovat. Naštěstí už se očičko začalo hojit, tak nebudeme muset na prohlídku k očnímu.

Máťa vzorně přibírá a roste. Už má 3 510 gramů. Pořád plně kojíme a naštěstí nám to nedělá žádné problémy. Paní doktorka nás poslala na standardní vyšetření kyčlí na ortopedii. Když jsme tam přišli, čekala už na vyšetření fronta. Mates vypadal hodně hladově, a tak jsem se rozhodla, že ho nakojím. Asi po třech minutách vyšla sestřička a pozvala nás dovnitř – Máťu jsem odtrhla. To byla ovšem veliká chyba. Pan doktor mluvil velmi potichu a Mates řval dost nahlas, takže z prohlídky skoro nic nevím. Jen to, že kyčle máme v pořádku a ve třech měsících máme jít na ultrazvuk do nemocnice.

Stále bojujeme s prdíky, ale zdá se mi, že už je to o dost lepší. Naučila jsem se rychle rozeznat, kdy přichází krize, a jakmile začne Máťa křivit čumáček, dám mu rektální rourku, on se vyprdí a je klid. Zjistila jsem, že moje strava na to nemá moc vliv. Větší bolení jsem zaznamenala akorát po zeleninovém salátu.

Na víkend jsme s Máťou doma osiřeli, manžel musel odjet za prací. Bylo to celkem v pohodě, jen je toho na mě moc, když si ho manžel ani na chvilku nevzal. Péče o domácnost mi nedělá problémy, ale hrozně mě rozčiluje, že nedokážu nic dodělat. Vždycky uprostřed činnosti se Matýsek probudí a začne poplakávat. Musím se vším přestat a jít vyřešit jeho problém.

Mějte se krásně,

Anička

Když už jsou všechny problémy vyřešeny, krásně spím.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist