Těhulka LIVE! Anička (5): V čem budeme jezdit?

Anička si užívá těhotenské chutě a sní, na co přijde. Se sušenkou v ruce pak řeší, v jakém kočárku bude vozit své mimi a v jakém autě bude vozit kočárek.

Ahoj,

tak tenhle týden u nás proběhl téměř v poklidu. Nevolnosti se naprosto vytratily a únava je taky mnohem menší. Mám spíš pocit, že už zůstala jen lenost.

Vždycky jsem trpěla na nízký tlak a v těhotenství se to ještě zhoršilo, takže mám chvílemi pocit, že sebou praštím. Stačí někde na chviličku zastavit a je zle. Absolutně podléhám svým chutím. Jsem jak dítě, co musí mít stejnou sušenku jako jeho kamarádi. Jak vidím, že někdo mlsá, chci hned taky. Je až s podivem, že ručička váhy trpělivě zůstává na předtěhotenské hodnotě.

V minulém týdnu se mi konečně vrátilo auto ze servisu, a já začínám řešit dilema, jestli pořizovat větší vozítko. Abych pravdu řekla, tak se mi do prodeje vůbec nechce. Patřím totiž do skupiny „konzerv“. Špatně snáším jakoukoliv změnu, a výměna auta je pro mě hrozný stres. Pořád si říkám, že kočár do kufru nějak dostanu a lžu si střídavě do všech kapes.

Ačkoliv jsem teprve na začátku těhotenství, vypravili jsme se minulý týden s taťkou do obchodu s dětskými potřebami. Jako prvorodiče jsme pro obchodníky snadnou kořistí. Jakmile překročím práh, mám pocit, že potřebuju úplně všechno, aby moje miminko bylo zdravé, šťastné, dobře se vyvíjelo a bůhví co ještě. Proto jsem okamžitě rozprostřela sítě mezi zkušenější matky a snažím se zjistit co je vážně potřeba. Musím dobře rozmýšlet, co koupit do našeho minibytu. Výběr kočárku bude asi běh na dlouhou trať! Je tolik možností… tři nebo čtyři kolečka? Trojkombinace nebo všechno zvlášť? S ruční brzdou? Moc otázek a odpovědi různé. Každému vyhovuje něco jiného, každý něco doporučí a já jsem ztracená. Máte nějaké tipy nebo rady? Zatím ještě nic nenakupujeme. Dokud nebude jasno, co je náš mimísek vlastně zač, tak žádné nákupy.

Užívejte si léto,

Anička

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist