Těhulka LIVE! Anička (7): Mimísek spokojeně plave

Anička bez větších problémů proplouvá dalším týdnem těhotenství. Zamilovala se do kojícího polštáře a má radost, že do rodiny přibude kromě jejího mimíse i další prcek.

Ahoj,

tenhle týden jsme absolvovali návštěvy u příbuzných. Všichni vzájemně porovnáváme svoje těhotenské stavy. Naštěstí nikdo z rodiny neměl nikdy žádné problémy, což mě uklidnilo.

Všechny porody byly spontánní a přirozené. Doufám, že to tak bude i u nás. Naneštěstí jsem měla dvakrát zlomenou kostrč, a to by prý mohlo jisté problémy dělat. Je totiž vpáčená do pánve, a pokud bude mimís větší, tak těžko projde. Při další návštěvě se na to budu muset paní doktorky optat.

Jinak se cítím celkem fajn až na to, že mě začínají pobolívat kyčle. To se mi podařilo vyřešit tím, že se v noci tulím ke kojícímu polštáři. Kdybych věděla, jaký je to úžasný vynález, koupila bych ho už dávno. Rozhodně mě bude doprovázet životem ještě po několik let. I když je pravda, že se o něj s manželem docela přetahujeme. Asi jich budeme muset koupit víc.

Tenhle týden nás taky konečně čeká první opravdová návštěva v poradně. Zatím si nás doktoři tak nějak pinkali, ale tentokrát už by nás měli vážit, měřit a dělat všechno to, co se v poradně dělá. Už se na to docela těším. Taky jsem zvědavá, jestli nám paní doktorka bude dělat ultrazvuk. Když jsem byla minulý týden na tom velkém, tak se mi to zdá zbytečné, ale zase je to krásný pocit, vidět, jak si tam mimísek spokojeně plave.

Bratranec tenhle týden slavil narozeniny a tam nás celou rodinu čekalo veliké překvapení. Už nejsem v rodině jediná těhulka. Sestřenice se ode mě zřejmě nakazila. Je v 10. týdnu a taky ji čeká první poradna v Podolí. Škoda jen, že den po mě.

Užívejte si těhulkování

Anička

Taťka Pepa:

Ahoj,

tak jsem zažil snad nejhorší týden z celého těhotenství. Kritická byla středa. Od rána jsem byl maximálně nervózní z toho, jak dopadne genetický screening. Vše dopadlo dobře a já jsem moc šťastný, že je náš mimís zdravý. Dokonce máme první fotku, kde vypadá už jako opravdové miminko. Takhle brzké zjištění pohlaví pro mě byl šok, ale o to tu nejde. Hlavně, že jsou mimís i Anička v pořádku.

Pepa

Fotografie: ateliér Fotopromě

Anička právě prožila 15 týden těhotentsví.

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist