Těhulka LIVE! Anička (8): Mimís si cucá palec!

Anička má za sebou první velkou návštěvu v těhotenské poradně. Velkou oporu jí byl manžel, který na prohlídku vyrazil s ní. Naštěstí všechno dopadlo dobře. Mimís je OK!

Ahoj,

tak máme za sebou první poradnu v Podolí. Všude bylo spousta těhulek a všechny čekaly přede dveřmi prenatální poradny. Asi po patnácti minutách vycházela sestra a vybrala průkazky od všech maminek. Na oplátku nám rozdala pouzdra s testovacími proužky na moč. Všechny jsme se houfně rozeběhly na záchod, abychom namočily papírky do přinesených vzorků. Pak přišlo další čekání. Pak konečně porodní asistentka zavolala moje jméno. Sestřička se mě zeptala, kolik vážím, zběžně omrkla počůraný papírek, změřila mi tlak a odeslala mě do ordinace číslo 4. Tam jsme čekali další hodinu a půl.

Ještě že se mnou byl manžel, protože jinak si nedokážu představit, jak bych to zvládla. V čekárně jsem polovinu času strávila vestoje pohupujíc se, abych ulevila bolesti v kyčlích. Pak už nás konečně zavolala sestřička k paní doktorce. Ta nám řekla, že genetika dopadla dobře, všechny testy jsou negativní. Pak mi zběžně prohlédla čípek a udělala mi ultrazvuk. Náš mimís je zase o kousek větší a o dost klidnější. Moje postávání a pohupování ho totiž dokonale uspalo. Ani tentokrát si nezapomněl nechat palec v pusince.

Ani tentokrát nám to nedalo a zeptali jsme se, jestli v mém bříšku přebývá kluk nebo holčička. Paní doktorka nám potvrdila stejné pohlaví jako pan doktor, ale říkala, ať s nakupováním výbavy ještě počkáme. Tak jsme zatím trpěliví, ale v obchodě už chodíme cíleně.

Užívejte těhulkování!

Anička

Anička právě prožila 16. týden těhotentsví.

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist