Těhulka LIVE! Bára: Chci být se svým chlapečkem!

Nemůžu se dočkat, až budu mít chlapečka pořád u sebe! Sice se Bárnyho snažím kojit, ale většinou spí. Začíná mít žloutenku, tak je hodně unavený.

Vím, že musím být trpělivá, vždyť si ho přikládám první den! Důležité je, že mléka mám dost. Snažím se aspoň co nejvíc odstříkávat, aby ho chlapeček měl podle potřeby. Moje mlíčko zatím dostává stříkačkou. Jsme každý jinde, tak za Barnabášem aspoň chodím. Už to docela jde. Moje jizva i děloha jsou v pořádku, i když břicho ještě samozřejmě bolí, ale jde to. Vždyť už chodím, jím, píšu vám… Chlapečka pustí, až dovrší 36. týden. Už aby to bylo. Držte nám prosím, palce, ať jsme co nejrychleji spolu.

Vaše B+B

Jak se to všechno seběhlo:

Barnabáš přišel na svět zcela nečekaně pět týdnů před termínem – v pondělí 11.4. v 17:16 hodin. Při narození měl 2740 gramů a 46 centimetrů. Je stále ještě na resuscitačním oddělení v inkubátoru. Je zcela v pořádku, už dokonce začal přibývat na váze 🙂 Je ze všech miminek největší a sestřičky mu už říkají „tlusťoch“ a „obr“ 🙂 První den mu s dýcháním pomáhal přístroj, ale teď už dýchá sám. Je to ohromnej šikulka! Mléko mám, ale zatím ho odstříkávám a Barnabáš je krmen stříkačkou. Jméno jsme do poslední chvíle před všemi tajili, byli jsme rozhodnuti už dávno. Teď jsou všichni překvapeni:-))

A jak se to všechno seběhlo?

Z neděle na pondělí mě budily pravidelné kontrakce po třech minutách. Spěchali jsme do nymburské porodnice, odkud jsem pádila sanitkou s kapačkou v ruce do pražského Podolí, kde jsou na předčasné porody vybaveni. Nejprve to vypadalo, že se moje děloha ukllidní a já si budu dále v klidu těhotnět, ale během pár hodin bylo zase všechno jinak. Hrozilo, že se mi protrhne vak blan a strhne pupeční šňůru, což by ohrozilo život miminka. Lékaři se rozhodli mi vodu trochu natrhnout, aby trošku vytekla, ale protože jsem jí v sobě měla snad dvacet litrů, byl její proud i tak natolik silný, že hrozilo, že strhne pupeční šňůru, skřípne ji v porodních cestách a tím by zastavila přísun kyslíku pro miminko.

Na sál!!!

Během dvou minut jsem byla „pod kudlou“. Jakmile se ze mne vyvalila voda a hrozilo skřípnutí šňůry, paní doktorka držela Rohlíčka nahoře v děloze vlastníma rukama…, začalo kolem mne lítat snad deset lidí a už jsem šla pod celkovou narkózu. Všechno ale dobře dopadlo, oba jsme v pořádku. Viděla jsem ho poprvé teprve včera odpoledne a straaaašně moc toužím po tom, abychom už konečně byli společně na pokoji. Představte si, že pro něj nemám ještě ani kočárek ani postýlku ani dupačky. Do toho byt v půlce rekontrukce… Štěstí, že si nás nechají v porodnici ještě tak dva týdny… Fotky pošle manžel, jakmile se k tomu dostane, je chudák v jednom kole a neví, kde mu hlava stojí…

Vaše ex-těhulka Bára

Dnes (ve středu 13. dubna 2011) by byla délka Bářina těhotenství přesně 34+3 a termín porodu by měla 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 35. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 35. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

10.6.2011 10:06 | autor: Redakce Babywebu

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist