Těhulka LIVE! Bára: Loučím se, bylo to fajn!

Bára už je zkušená maminka dvou úžasných dětí a nezbývá než se rozloučit. Pojďme si znovu přiblížit Bářinu cestu za miminkem.

Ahoj těhulky a maminky,

dneska se s vámi rozloučím. Uteklo to jako voda. Bárnýmu budou dva měsíce, Sabinka začíná mluvit a já se pomalu dávám dohromady. Teď vám v kostce napíšu, jak to všechno bylo… ) A bude se mi stýskat….

  • 17. 9. na narozeniny mého muže, se dozvídám, že jsem zase v „tom“. Sabince bylo právě 10měsíců, to jsme nečekali. Při sdělení Tatran tak trochu zezelená…
  • Další zezelenání nastává při sdělení, že čekáme zřejmě dvojčátka, ultrazvuk to nepotvrzuje, nám se upřímně ulevilo.
  • V prvním trimestru mi dělají odběry krve pro genetické vady. Bohužel se dozvídáme, že nám vyšlo vysoké % na Edwarsův syndrom 1:98. Velké rozhodování, jestli máme podstoupit odběry choriových klků. Ve 14t.t. tento odběr podstupuji, čekání na výsledky je šíleně dlouhé.

Všechno dobře dopadlo

Na začátku těhotenství jsem se rozhodla užívat Femibion. abych měla vše pro sebe i Bárnyho správný vývoj. Díky obsahu metafolinu jsem měla větší jistotu, že udělám víc v prevenci vývojových vad. Jak už dneska víme, k naší velké radosti všechno dopadlo dobře. Teď mám stejnou důvěru i k Femibionu s DHA. Vím, že DHA je dobrá pro mozek a mozkové funkce, už jsem o tom hodně slyšela i u pediatrů, doporučují ji i při učení. Tak chci udělat všechno proto, aby jí měl Barnabášek dost v mateřském mléce, jak dlouho jen budu moct. Jedna paní doktorka mi říkala: „Pokud budete chtít Einsteina, užívejte DHA v těhotenství i při kojení“. Vzala jsem ji za slovo.

  • V 17 t.t. poprvé cítím Bárnyho, tehdy ještě „Fazolku“. Ve 22 t.t. se dozvídáme, že čekáme „Rohlíčka“, bude to kluk jako buk. V 25 t.t. chuť na sex mě nepřešla, stále se milujeme…
  • Ve 28 t.t. odlétám do New Yorku, všichni mají obavy, já se vracím, stále ještě 2v1 a absolutně v pohodě.
  • Asi čekáme zlobidlo-exibionistu, na všech 3D ultrazvukách se otáčí zády, jen to přirození jsme viděli již několikrát.
  • Ve 33 t.t. „Rohlíček“ vládne mým světem, jsme neustále na WC a dostávám pěkné kopance.
  • Veškeré kontroly a ultrazvuky mi dopadají dobře, nemám jediný problém. Ve 34 t.t. rodím!!! Šest týdnů předem, velmi nečekaně a komplikovaně – akutním císařským řezem!
  • Všichni jsou překvapeni, máme Barnabáška, narodil se 11. 4.2011 v 17.16 hod., vážil 2740g a měřil 46cm. Pár prvních dní strávil v inkubátoru, trápila nás žloutenka.
  • 22. 4.2011 nás pouští domů a mě začínají galej. Děti od sebe máme 17 měsíců, ale já jsem šťastná, že je mám, i když je to náročný.

Miluju svoji rodinu!!!

Chtěla bych mooooc poděkovat mému Tatramužikovi!!!

Vám všem přeju, abyste to všechno zvládli, co nejlépe a hlavně to zdravíčko. To je prostě nejdůležitější. Bylo mi tu s vámi fajn a teď už dáme prostor mojí následnici.

ex-těhulka Bára

Co se dělo po porodu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist