Těhulka LIVE! Bára: Někdy bych nejraději utekla

Bára se sžívá s Bárným a Sabinka ji někdy opravdu zlobí. Není divu, že má občas všeho nad hlavu.

Ahoj těhulky,

další náročný týden mám za sebou. Zdá se mi, že sedím na kolotoči, do kterého ráno nasednu a v noci z něj přímo spadnu. Dětičky nás pěkně vysilujou. A do toho pěkně začala zlobit Sabča. Pěkně se vzteká a všechno dělá opačně, než jí řeknu. Zřejmě reakce na Bárnýho. Ten mi dává zabrat hlavně v noci. Přes den andílek v noci ďáblík.

Jediné, co u nás probíhá v klidu je jídlo. Obě moje děti jsou jedlíci a na rozdíl od maminky Báry nemám žádný problém s kojením. Malý se mi budí sám a to pravidelně po třech hodinách. Jen v noci mi přijde, že kojím snad každou minutu… No a o Sabče ani nemluvím, ta sní za dva dospělé chlapy.Celý týden u nás probíhaly přípravy na oslavu narozenin mého tchána, kterému bylo 80let. Oslava se povedla a já jsem konečně poznala skoro celou rodinu mého muže. Škoda jen, že si nemůžu dát to moje vínečko, když kojím. Měla jsem fakt velkou chuť. Ale dobrá zábava pro mě byla pozorovat i okolí, docela jsem se pobavila… Tatramužík se vracel dost pozdě z práce, zlobivá Sabča zničila mě i babičku, takže vcelku chaos. Trochu jsme si odpočinuli až v neděli.

Bárný už má tři bradičky

Jinak náš nejmenší roste jako z vody. Už nemá dvě bradičky, ale tři. Konečně mu jsou nějaké oblečky a řekla bych, že mu posílily i hlasivky. Jediné, co ho trápí jsou větry. To je síla, je vždycky chudák celý červený a mám dojem, že ho slyší až děda v Peci… Taky jsem si všimnula, že asi bude mít rád vodu, jako jeho sestra. Vždycky, když ho koupeme, tak je hrozně spokojený.

Kouzelný fén

A taky má rád zvuk vysavače. Nevím, jestli jsem vám to už psala, ale Sabinka nám usínala u zapnutého fénu. Poradila mi to kamarádka, když už jsem z ní byla na dně. Myslela jsem si, že si dělá srandu, ale zkusili jsme to. Fakt to fungovalo. Při zapnutí fénu a to třeba řvala naplno, přestala a hned usnula. Reagovala na zvuk, pak musel fén ještě běžet asi hodku a teprve potom jsme ho mohli vypnout. Doufám, že to nebudeme u Rohlíčka potřebovat.

U mě vše v pořádku. Váhu zatím vzhledem ke kojení neřeším. S oběma jsem přibrala 30 kilo, to budu mít co dělat. Čekám mě akorát prohlídka po šestinedělí. To jsme s mužem porušili podobně jako Helča… Tak snad bude všechno v pořádku. Šíleně se těším na volejbal a pořádný pohyb. Trochu si teď připadám jako zakletá princezna. Někdy bych od všeho utekla, ale to mě brzy přechází při pohledu na ty moje tři miláčky…

Mějte se krásně těhulkovsky!!!

ex-těhulka Bára!

Co se dělo po porodu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist