Těhulka LIVE! Bára: Sourozenecká láska? Sabinka žárlí

Už jsme týden doma a Bárný jen kvete. Pěkně se nám zakulacuje a už přibral přes 200gramů.

Ahoj těhulky a maminky,

první návštěva našeho lékaře „u nás doma“ dopadla skvěle. Prý by mělo stačit, kdyby Bárný do další kontroly přibral kolem 100 gramů. Takže jsem se rozkojila a vypadá to, že spíš kojím smetanu. Bárný mě zlobí zatím jen v noci, takže docela dost vstávám, zase asi budeme mít nočního ptáka. Jen tím, že je už druhý, tak mě ten jeho pláč nedráždí a zůstávám víc v klidu.

Odchodem z nemocnice nám opravdu začala pěkná makačka. Do toho pořád ta rekonstrukce a stěhování k Tatranovým rodičům, naštěstí se stěhováním nám přišli pomoc Pecan s Fukem, kdy jsem se vcelku pobavila. Tatran totiž zatajil stěhování tří komod, televize, postýlky a nahlásil jim pouze odstěhování sedačky… Díky kluci.

Sabinka nám demoluje byt

Na konec jsem opravdu ráda, že bydlíme u babičky s dědou, moc mi pomáhají. Bez babičky bych asi zatím nejedla a hlavně mám kam dát Sabinku, když potřebuji. Sabča to je ďáblík, na brášku se sice směje, ale už mu chtěla bodat do očiček, každou chvíli mu skončí v postýlce nějaký dáreček- typu ovladač, dudlík, panenky a tak podobně.

Je jako opička, raz dva a je skoro v jeho postýlce celá. Fakt je, že nám začala lézt po plotech a stromech, takže ji musím opravdu hlídat. Nejvíc využívá situace, když kojím a nemůžu se hýbat. To máme za těch 20 minut byt vzhůru nohama. Hlavně si libuje v odpadkovém koši, já se můžu vztekat, jak chci a je mi to k ničemu. Vycení na mě ty svoje zoubky a pokračuje v lotračení. A když pak malého dám spinkat, tak přede mnou samozřejmě zdrhá a huláká, jako bych jí vraždila. Je to opravdu dobrá herečka…

Už abych byla zpátky ve formě

Já už odpočítávám dny, kdy mi skončí šestinedělí, abych mohla začít hrát volejbal a kickbox. Potřebuji se zbavit těch kil navíc jako sůl, ale hlavně už se mi stýskalo. Vzhledem k tomu, že jsem 26 měsíců kojící nebo těhotná a ještě to nějakou dobu potrvá, tak se taky hrozně těším na dobré vínečko a zároveň na to až bude mít Tatramužik volno a pojedeme na chalupu.

Vlastně jsem si uvědomila, že mi v listopadu bude 30 a já to nebudu moc ani pořádně oslavit, ale co by člověk neudělal pro svoje miláčky.. Jinak co se týče kočárku, tak jsme zatím pořídili stupátko, Sabinka už na kočárku nechce být a doma na zahradu mám dva. Tak uvidíme, jak to půjde. V nejhorším budeme muset ještě kočárek vyměnit za dvougenerační.

Holky děkuju

Ještě bych chtěla poděkovat Ilče, která když vyšel můj článek, tak mi okamžitě a pokaždé hned psala na můj email a snažila se mě vždycky podpořit a vrhnout na mě spousty optimismu. A svojí kamarádce Zuzce, která za mnou byla skoro každý den v nemocnici a hlavně mi na Bárnýho nakoupila, alespoň nějakou výbavičku Jinak by chudák byl snad jen zabalený v dece. Takže, díky holky 🙂

Všem vám přeji pohodový a rychlý porod a hlavně, ať jste v pořádku. Mějte se krásně těhulkovsky !!!

ex-těhulka Bára

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist