Těhulka LIVE! Bára v 15. týdnu: Hurá-hurá-hurá! Genetika je OK!

Ani nejde napsat, jak jsem šťastná, že genetické testy dopadly dobře! Ještě čekám na doplňující výsledky, ale to už zvládneme. Hlavně, že je Fazolka 2 v pořádku!

Milé těhulky,

žádnou chromozomální vadu nemáme. Hurá, hurá, hurááááááááááááááááá…

Čekání na výsledky minulý týden mě úplně vysílilo. Počítala jsem každou minutu, kdy už budu moci zavolat do Podolí. Konečně volám… Výsledky ještě nejsou! Musíme čekat další dvě hodiny. Ale pak přišla ta skvělá zpráva: „Vše je v pořádku“. Položila jsem mobil a jakoby z jiného světa jsem sledovala Petra, jak se raduje a pusinkuje mě… Zírala jsem asi tak tupě, že to Petr nevydržel a zeptal se mě, jestli mám vůbec radost. Měla jsem z toho tobogánu emocí prostě šok! To se opravdu nedá vyprávět. Spousta nervů a samé čekání a já pořád pod velkým tlakem. Pod tou fazónou se ale skrývala nesmírná radost, teď už si to plně uvědomuju :-)) :-)) :-))

Všechno ostatní zvládneme!

Ještě musíme čekat asi tři týdny na zbytek výsledků, velký ultrazvuk ve 20. týdnu a pohovor na genetice, ale to by už snad nebylo ani možné, aby bylo něco špatně! Trošičku nás ještě trápí výsledky z pozitivních protilátek a štítné žlázy, ale to už všechno zvládneme. Právě dnes (v úterý 30. 11.) jedu na kontrolní ultrazvuk a k panu doktoru Kroftovi. Asi vám ani nemusím říkat, jak strašně moc se těším, až uvidím „Fazolku 2“ a uslyším její srdíčko.

Vzorná pacientka

První tři dny po odběru z choriových klků jsem musela poctivě ležet a opravdu odpočívat. Na další tři týdny mám naordinovaný klidový režim, protože kvůli odběrům z klků je tu určité, ač minimální, riziko potratu… Takže všechno poctivě dodržuji! Jak probíhaly odběry a všechno kolem vám napíšu příště.

Děkuji za podporu

Všem vám chci z celého srdce moooooooc poděkovat za vaši podporu, krásné příspěvky a emaily. Moc mi to pomáhalo. Mějte se krásně těhulkovsky a v diskusi nebo za týden na hlavní stránce na viděnou!

Vaše těhulka Bára

Chcete Báře něco vzkázat nebo se přidat k ostatním těhulkám na diskusi?

Vstupte do diskusního fóra přímo zde nebo jí napište email!

Dnes (v úterý 30. listopadu 2010) je délka Bářina těhotenství přesně 14+6 a termín porodu má v květnu 2011.

A jak velké je miminko v 15. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist