Těhulka LIVE! Bára v 16. týdnu: Jsem najednou v sedmnáctém týdnu

Uběhl jen týden, ale já jsem se svým těhotenstvím poskočila hned o dva. Podle nového ultrazvuku jsem v 16 + 2 týdnu těhotenství, tedy již v 17. týdnu!

Minulé úterý jsem, poprvé po odběru z choriových klků, absolvovala ultrazvuk a konzultaci v poradně. Nemohla jsem se dočkat, až uvidím naši malou „Fazolku 2“, až se dozvím, zda je to skutečně Fazolka, nebo Fazoláček.

Všechno je, jak má být

Málem jsem zaslzela, když jsem toho tvorečka spatřila. Jak se mi ulevilo, když jsem slyšela slova paní doktorky: „Všechno je, jak má být.“ Ultrazvuk je v pořádku a ještě jsem dostala první obrázek, kterým se vám musím pochlubit 🙂 Po konzultaci s MUDr. Kroftou hurá domů. Na celkové výsledky musíme počkat do 6. 1. 2011. To už budu ve dvacátém týdnu a bude mě čekat velký ultrazvuk a konzultace s paní genetičkou. Hlavní teď pro mě je, že trizomie 13, 18, 21 jsou vyloučeny, tudíž že žádný ze syndromů miminko nemá. Ostatní se uvidí až v lednu.

Motýlci jsou tu!

Fazolka mě za všechny ty nervy odměnila prvním jemným motýlkováním! U Sabinky to bylo daleko později, tak mě to mile překvapilo. Konečně máme pořádnou prenatální komunikaci 🙂 Jinak už se vcelku dostávám zpátky do formy. Zle mi bývá jen občas a i když se někdy cítím dost unavená, dá se to zvládnout.

Sabinka je v tom s námi

Nejvíc mě trápí, že jsem se teď nemohla pořádně věnovat Sabince, ale to brzy napravíme. Musím přiznat, že mě začala pěkně zlobit a já si někdy nevím rady. Nemáte někdo nějaký fígl, jak potrestat ročního zlobivého prcka? Ještě že bude mít sourozence, ono jí to přejde, mršku malou. Anebo je to proto, že jsem na ni teď neměla tolik času, jak byla vždycky zvyklá?

Čert si Sabinku neodnesl

Víkend jsme strávili opět u dědy v Peci. Sabinka viděla poprvé v životě čerta, anděla a Mikuláše. Chechtala se na ně a tleskala, vůbec se jich nebála. Taky se svezla skútrem a rolbou, což pro ni byl zážitek jak hrom. Vydařilo se nám nádherné počasí. Škoda, že nemůžu lyžovat, hned bych na to skočila a frčela! Ještě nemám koupené dárky, neměla jsem vůbec čas něco nakupovat. Babičkám chceme nechat udělat kalendář s fotečkama Sabinky, Sabče domeček a Petrovi ještě ani nevím, takže abych si trochu pospíšila, co? Napište mi, co jste pořídili vy, ať mám trochu inspirace. Ve čtvrtek mě čeká další focení, tak se brzy těšte na moje pěkně rostoucí bříško.

Mějte se krásně těhulkovsky.

Bára

Dnes (v úterý 6. prosince 2010) je délka Bářina těhotenství přesně 16+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko v 17. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist