Těhulka LIVE! Bára v 18. týdnu: Viděla jsem Fazolku!

Předvánoční čas užíváme plnými doušky. Máme samé příjemné zážitky a žádné špatné zprávy: tu naši Fazolku jsem viděla na trojrozměrném ultrazvuku, no nádhera. Všem zvědavým těhulkám to vřele doporučuji!

Konečně mám po všech těch nedávných útrapách za sebou trošku normální týden. Žádné nepříjemné prohlídky a špatné zprávy. Život se mi vrátil do normálních kolejí, i když zážitky jsou trochu nevšední. V pondělí plavání se Sabinkou, ve čtvrtek 3D ultrazvuk a nové focení pro Babyweb a v pátek hurá na zpívání. Už mi odezněly i ty úporné nevolnosti, takže jsem zase plná sil. I víkend jsem si užila – s kamarádkou Zuzkou jsme si daly večeři a užily si pečení cukroví. Taková rodinná pohodička.

3D doporučuju!

Na trojrozměrném ultrazvuku jsem zase viděla tu naši krásnou „Fazolku 2“. Byl to fakt ohromující zážitek, všem těhulkám 3D ultrazvuk vřele doporučuju! Je to sice pěkná mrška, protože se nám moc nechtěla ukázat celá, ale něco málo jsem viděla. O tom se můžete sami přesvědčit na videu, ale obrázek ji/ho také pěkně zachytil.

Bude překvapení

Taky už mi paní doktorka řekla, co čekáme, ale to si zatím nechám pro sebe… Musím ale přiznat, že oba naši potomci jsou zatím pěkně oškliví 🙂

Modelkám nezávidím

Modelkám, a těm těhotným už vůbec, nezávidím. Focení mě čekalo ve čtvrtek a docela jsem se těšila. Jak sami brzy uvidíte, bříško mi spolehlivě roste, nebo se spíš nafukuje. Trošku jsem měla z cesty z Nymburka do Prahy strach. Naštěstí moc nesněžilo ani nemrzlo, takže jsem to zvládla. Po focení, které včetně příprav trvá většinou asi tři hodiny, bych si vždycky nejradši schrupla. Jsem pokaždé hrozně unavená a přiznávám, že modelkám už dávno nezávidím. Přesto si ale myslím, že se fotečky docela povedly, a taky se na ně už náležitě těším.

Poděkování paní šéfredaktorce

Chtěla bych poděkovat šéfredaktorce Babywebu paní Jelínkové, která mě při focení příjemně překvapila svojí návštěvou a malým dárečkem. Dodala „Fazolce 2“ sílu do života, protože ji prý začarovala a všechno už bude jen v pořádku. Tímto jí mooooc děkuju. Příště už vám napíšu víc ze svého soukromého života a všem posílám do tvářiček velikánské úsměvy.

Holky, hlavně nepřehánějte vánoční úklid, jsou na světě důležitější věci.

Mějte se krásně těhulkovsky!

Bára

Dnes (v úterý 14. prosince 2010) je délka Bářina těhotenství přesně 17+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko v 18. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist