Těhulka LIVE! Bára ve 12. týdnu: Jsem zas v tom!

„Tak to vypadá na dvojčátka,“ vyděsil mě pan doktor na prvním ultrazvuku a mně se rozbušilo srdce. Co? Dvě? Pomoc, vždyť Sabince není ještě ani rok! Tak takhle nějak to se mnou a mým druhým těhotenstvím začalo…

Milé těhulky i ne-těhulky, milí tatínkové,

jmenuji se Barbora a představuji se vám jako další Těhulka LIVE!

Je mi 29 let a se svým mužem Petrem a roční Sabinkou bydlím v Nymburce.

Kromě své rozrůstající se rodiny miluju hory (především Pec pod Sněžkou, kde jsem prožila část života), ráda čtu, hraji volejbal a chutná mi bílé vínečko. Nesnáším lež a namyšlenost.

Před mateřskou jsem pracovala jako obchodní zástupce u firmy s kancelářskými potřebami.

Jak to se mnou celé bylo

Možná víte, že jsem byla nejdříve v KLUBU TĚHULEK, který probíhal paralelně s Těhulkou LIVE! Luckou. Dostala jsem se tam úplně na poslední chvíli, těsně před prvním focením!

Že se hledají nové těhulky do LIVE! projektu jsem si přečetla v Betynce a okamžitě jsem do Babywebu napsala. Bylo překvapivé, že znovu čekáme miminko, když v tu chvíli naší Sabince nebylo ani 11 měsíců. Ještě překvapivější bylo, že z prvního ultrazvuku to vypadalo rovnou na dvojčátka!

Napsala jsem tedy ve zkratce svůj příběh a stihla jsem se „vmáčknout“ do Klubu těhulek. Dodnes se raduji z toho, že to vyšlo, protože je to pro mě zajímavá zkušenost.

Hlavní těhulkou se stala Lucka, kterou teď vzhledem k nepříjemným okolnostem nahradím já. Do budoucna jí ještě jednou vzkazuji:

„Hodně sil a štěstíčka pro novou rybičku.“

A jak je to se mnou teď?

Dnes, v úterý 9. listopadu, jsem v 11+6 t. t.

Zatím bojuji s velkou nevolností a vyčerpaností. K naší úlevě čekáme nakonec jen jednu „fazolku“ a i tak si myslím, že to pro mě bude pěkný zápřah. Až se narodí, bude Sabince teprve 1,5 roku a už teď je to pěkná treperenda.

Napírám na ni veškeré své síly a maximálně se jí věnuji. Chodíme spolu plavat a zpívat, pořád něco čteme a nově se pokoušíme o chůzi. Zažívám s ní ty nejkrásnější chvíle a stejně tak se těším na první kopnutí naší „Fazolky číslo 2“. Doufám, že spolu budou náležitě sourozenecky propojeny 🙂

Klíčovou dírkou

Jinak je můj život velmi různorodý. S Petrem jsem otěhotněla za manželství s Tomášem. Svatbu s Petrem jsem měla 6 dní před porodem Sabinky. Ve 26. týdnu mě operovali v ÚPMD – Podolí a porod mi nakonec museli vyvolávat…

O tom všem ale něco více zase jindy.

Jak na tobogánu

Před porodem jsem zhubnula o 20 kilo a po porodu 30 kilo přibrala. Teď, když jsem „zas v tom“, si říkám, že to těhulkovsko-maminkovské přibírání sfouknu naráz a pak hurááá kila dolů 🙂

Taky máte tyhle pocity?

Je toho spousta, co bych vám ráda napsala, tak doufám, že se s vámi budu pravidelně potkávat nejen na hlavní stránce každé úterý, ale i na diskuzích a že vás budu moci trochu pobavit, povzbudit a někdy třeba i poradit. A na vše ráda odpovím.

Budu se těšit.

Mějte se krásně těhulkovsky a užívejte si bříšek!

Vaše další Těhulka LIVE!

Bára

Chcete Báře něco vzkázat nebo se přidat k ostatním těhulkám na diskusi?

Vstupte do diskusního fóra přímo zde.

Dnes (v úterý 9. listopadu 2010) je délka Bářina těhotenství přesně 11+6 t.t. a termín porodu má v květnu 2011.

A jak velké je miminko ve 12. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

 

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist