Těhulka LIVE! Bára ve 20. týdnu: Sváteční nálada mě neopouští

Vánoce jsou za námi, ale sváteční nálada mě neopouští. S jedním prckem v náručí, s druhým pod srdcem a se svým mužem po boku to byla vážně idylka!

Začátek minulého týdne byl sice trochu hektický, ale Štědrý večer mi vše vynahradil. Před Vánoci to byl ale opravdu kalup. Ve středu ještě malý úklid, pečení zbytečku cukroví, rozvoz klobás a dokupování posledních dárečků, ve čtvrtek hurá odvézt Sabinku na casting do Prahy, a když jsem se konečně zastavila, tak tu byl pátek. Musím se přiznat, že jsem nestačila ani nějak moc přemýšlet o naší „Fazolce 2“.

Vytoužená pohoda

Na Štědrý den u nás konečně byla vytoužená pohoda. Petr se snažil se Sabinkou ustrojit stromeček. Pěkně jsem se nasmála. On na stromek něco dal a Sabča to servala. Nakonec raději počkal, až Sabinka usne a rychle ho ustrojil sám. Já jsem zatím obalila kapra, řízky a připravila klobásy. Pak jsme si spolu sedli, dívali se na pohádky, Petr hladil „Fazolku“ a říkal jí, že večer přiletí Ježíšek a přinese jí možná dáreček.

Krásné představení

Konečně přišel večer. Já jsem tedy zlaté prasátko neviděla. A co vy? Po večeři odlákal můj brácha Sabču do pokojíčku a my jsme rychle připravili dárečky pod stromeček. Byla jsem dojatá. Ten pohled na toho našeho prcka se nedá ani popsat a mám pocit, že i „Fazolka“ ve mně samou radostí pěkně řádila. Sabinka všechno rvala a zase i ten stromeček, smála se a tleskala a pak zase dělala jak je veliká. Krásné představení.

Budu tři měsíce bez muže

V pondělí jsme byli se Sabinkou na poslední hodině plavání. Bylo mi to líto, máme skvělou plavčici Pavlínku. Budeme rekonstruovat celý byt, takže se stěhuji na tři měsíce k tátovi do Pece. Takže i to plavání jsem si musela domluvit tam. Doufám, že se nám tam taky bude líbit. Po Petrovi se mi bude šíleně stýskat, ale nedá se nic dělat. Dětičky potřebují pokojíček, vanu a tak dále. Vždyť to znáte.

Chvála solné jeskyni

Vzhledem k samé chvále, kterou jsem slyšela na solnou jeskyni, jsme ji minulé úterý musely se Sabinkou navštívit. Všem doporučuji! Perfektní relax, dětičky si vyhrají se solí, poslouchají pohádky a ještě nám to přispívá ke zdraví. Byla jsem nadšená a dneska si to jdeme zopakovat s mojí kamarádkou Míšou a jejími dvojčátky. Víc dětiček si spolu líp vyhraje a my si alespoň pořádně poklábosíme.

Po Novém roce mi držte palce!

Příští týden mě čeká prohlídka u mého lékaře v Podolí, ultrazvuk a genetická konzultace ve 20t.t., kdy se dozvím ještě zbytek výsledků z odběru z choriových klků, které jsem podstoupila v listopadu. Tak mi držte palce. Přeji všem hodně zdraví do nového roku a ať se vám vše splní podle vašich představ!

Mějte se krásně těhulkovsky!

Bára

Dnes (v úterý 28. prosince 2010) je délka Bářina těhotenství přesně 25+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 20. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist