Těhulka LIVE! Bára ve 24. týdnu: Lepší vyhořet, než se stěhovat

Fazoláček se má k světu a hravě s námi zvládá všechny starosti. Konečně jsme se i se Sabinkou chtěli odstěhovat do té Pece k mému tátovi, ale ouha, onemocněl a museli jsme se mu vyhnout obloukem. Skončili jsme u mé oblíbené tety-netety, se kterou nás pojí spousta zajímavostí.

Právě jsem ve 23+2 t.t. a mám za sebou další vyšetření na ultrazvuku. Dopadlo skvěle. Preeklampsii, jež mě provázela v prvním těhotenství, pan doktor Krofta vyloučil. Takže hurá, teď už si budu jen užívat a těšit se na „Fazoláčka“. Jsem moc ráda, že mě už nic netrápí a naopak se cítím skvěle.

Škatulata, hejbejte se

Celý týden u nás probíhal v duchu balení a stěhování. Asi vám nemusím vyprávět, jak to u nás vypadalo. Byt vzhůru nohama, já úplně vyšťavená a do toho „velká pomocnice“ Sabinka. Když se mi podařilo něco zabalit a otočila jsem se, že budu pokračovat, tak Sabča samozřejmě vše zabalené vybalila dřív než bys řek švec. Nejdřív jsem z toho byla zoufalá, ale nakonec jsem z toho chytala záchvaty smíchu. Říkám si, že pořekadlo „Je lepší vyhořet než se stěhovat“, platí na sto procent!

Změna plánů

V pátek jsme se měly přestěhovat do Pece k dědovi, jenže ve čtvrtek, kdy už přípravy na odsun (pro ty, kdo nevědí – kvůli rekonstukci se stěhuji s dětmi na tři měsíce k tátovi) konečně vrcholily, mě čekalo nepříjemné překvapení. Děda zavolal, že má vysoké horečky a asi zápal plic, takže ať tam raději nejezdíme. Slovo dalo slovo a během chvíle byl problém vyřešen – místo u dědy v Peci jsme najednou přistály u mé skvělé tetičky Janičky v Žatci. Jančo, snad to tu s námi přežijete!

Jsme příbuzné – bez genů

S Jančou nás pojí jedna zajímavost. Tedy pojí… Vtip je v tom, že nás právě nepojí vůbec žádné společné geny a přesto máme mnoho společného. Můj děda si vzal její maminku, když už byla Janča na světě. Zajímavé na tom je, že máme podobné životy a všelijaké tělesné znaky. Obě jsme rodily poprvé ve 27 letech a holčičky, teď čekáme skoro na stejno znova další potomky. Jen Janča čeká dvojčátka – holčičky. Naše první dcery mají stejné pihy v třísle. A my máme taky společná různá znamínka. Do toho všeho si nás občas lidi pletou. Nevím, jestli to dělají vlasy a nebo jsme si fakt tak podobné, ale je to zvláštní. Do mojí galerie dám co nevidět fotku, abyste posoudili sami…

V pátek jsme celá rodina absolvovali focení, tak se příště těšte na nové fotky i s celou mojí rodinkou. Příští týden 2. února mě čeká rozhovor o mém těhotenství a projektu Těhulka LIVE! pro Český Rozhlas. Nedá mi to spát. Doufám, že to nebude fiasko… Držte mi, prosím, palce! Chtěla bych na tomto místě také poděkovat Janče za azyl, redaktorce Magdě za její ochotu a Zloběně za výbornou reklamu v Nymburce.

Mějte se, milé těhulky, krásně a těším se na vás na všechny v diskuzním fóru!

Bára

Dnes (v úterý 25. ledna 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 23+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 24. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

A co prožívaly ve 24. týdnu naše bývalé těhulky Petra a Gábina? Stačí kliknout na jejich jména a hned se to dozvíte…!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist