Těhulka LIVE! Bára ve 27. týdnu: Stýská se mi. Šíleně!

To jsou věci. Z našeho Fazoláče je najednou Rohlíček a dřív nebo později z něj bude indiánský náčelník. Alespoň takové plány s ním má děda z Pece, kam jsme konečně při našem úprku z rozkutaného bytu konečně dorazily. Tatran má rekonstrukci na svých bedrech. Hrozně se mi po něm stýská…

Další týden je za námi a já jsem hupla do 26+2tt. Neuvěřitelně to letí! Zase jsme se stěhovaly (snad už naposledy) a to k dědovi do Pece, kde budeme, dokud nebude náš byt zas normálně obyvatelný. Do albíčka přidávám fotku, abyste si udělali obrázek, jak to u nás vypadá. Nezhrozte se ale!

Fazoláček – Rohlíček

Našeho „Fazoláčka“ jsme museli přejmenovat na „Rohlíčka“. Nějak jsme dědovi zapomněli včas oznámit, že čekáme kluka, takže se to bohužel dozvěděl přímo z rádia. To je hrozná ironie. Okamžitě volal, byl rád, že je to kluk, ale samozřejmě ho mrzelo, že se to musel dozvědět zrovna takhle. Zároveň nám vynadal, že to nemůže být žádný „Fazoláč“, protože „Fazolka“ je Sabinka a v indiánském kmenu musí mít každý svoje originální jméno. Takže prý budoucí indián „Rohlíček“.

Abyste tomu rozuměli, táta každý rok pořádá v Peci čtyři indiánské tábory. A samozřejmě do budoucna už počítá, že se mu jeho kmen rozroste. Má to být tak, že až budou „Fazolce“ 3 roky, tak ji prý odevzdáváme a do jejích 6 let ji neuvidíme. Pak nám bude vrácena, jako pravá náčelnice 🙂 Radost z „Rohlíčka“ je asi ještě větší, to bude pokračovatel kmene.

Totálně dámská jízda

Tento týden jsme si se Sabinkou opravdu užily. Vegetily jsme u nás na chalupě v Josefově Dole. Společnost nám dělaly tři kamarádky s holčičkami, takže nás bylo v chalupě 8 ženských! Ani bych nevěřila, jak je věkový rozestup dva tři měsíce mezi prcky hrozně znát. Ale byla sranda a k tomu nám přálo i krásné počasí. Škoda jen, že pak Lenka se Zuzkou musely se svými ratolestmi odjet dřív, protože jim onemocněla malá Barča. Přesto jsme do konce týdne ještě s Nelou stihly lunapark, různé výlety a procházky. Holkám se to moc líbilo a myslím si, že my mámy jsme byly stahanější než ony. Ale přijde mi, že se na čerstvém vzduchu se vracejí dřív.

Nic se neobejde bez komplikací

Už v pondělí mě začal trápit nějaký zánět. Vím, že u těhulek často to bývá. Jenže ve čtvrtek už se to nedalo vydržet (svědění, pálení, bolest) a musela jsem zajet do Jablonce. Byla jsem překvapená, jakou tam mají krásnou porodnici a už nemluvím o tom perfektním přístupu. Kdybych bydlela blíž, určitě bych tam chtěla rodit. Po vyšetření mi paní doktorka předepsala nějaké čípky a mastičku a zkontrolovala „Rohlíčka“ na ultrazvuku. Vše v pořádku. Prý je to opravdu dost časté a stačí nějaká změna teploty nebo tak a zánět je na světě. Teď už mě nic netrápí.

Máte i vy takové problémy a co vám gynekolog doporučil?

K rekonstrukci

Tatramužik maká o 106. Doufám, že to s ním za chvíli nesekne. Ráno vstává brzo do práce a pak do večera ještě dělá na tom našem bytě. Snad to všechno zvládneme. Přijde mi, že jsme oba dost unavení a hlavně se nám po sobě hrozně stýská. Už aby to bylo, fakt se těším.

Mějte se krásně těhulkovsky!

Bára

Dnes (v úterý 15. února 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 26+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 27. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

A co prožívaly ve 27. týdnu naše bývalé těhulky Petra a Gábina? Petra si připadala na ocet a Gábina se vrhla do cvičení?

A jak jste na tom teď vy?

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist