Těhulka LIVE! Bára ve 29. týdnu: Na hranici svéprávnosti

Sabinka je sice pořád ještě nemocná, ale přesto jsem si minulý týden úžasně užila. Přijel za námi na návštěvu můj mužik Tatramužik a – málem mě znesvéprávnil.

Ahoj těhulky,

jak náš 28. týden začal špatně, tak jeho konec byl naopak skvělý. Ve středu jsem jela se Sabinkou na kontrolu ouška a bohužel jí byla prodloužena antibiotika do středy a na kontrolu jdeme až v pátek. Do té doby vůbec nesmíme ven. Navrch máme pneumokoka. Dost mě to vystrašilo, naštěstí jsme ale byly u hodné a milé paní doktorky, která mi vše vysvětlila a vcelku mě uklidnila.

Škoda jen, že je opravdu nádherné počasí a já musím Sabču držet v chalupě. Celý den se ji snažím nějak zabavit, aby to vydržela. Má to ale i své výhody, protože se naučila pár nových věcí, jako třeba co je to krysa. A na blbovinky, na ty tu je děda. Ale to se nedá popsat, to se musí vidět. Pokusím se vám to vyfotit, protože to fakt stojí za to. Sabinka je opravdu velká herečka 🙂

Co nového u Rohlíčků?

U mě je jinak vše při starém. Cítím se dobře a Rohlíček mě kope víc a víc. Snažím si s ním hodně povídat a se Sabinkou mu zpíváme. Jedna věc tu ale je. Začínám se trochu obávat, jestli náhodou nečekám obra. Moje bříško se veeelmi zvětšilo. Brzy to posoudíte sami, jelikož bude další focení. A vzhledem k tomu, že můj tchán při porodu vážil 5,5kg a Tatramužik je taky kus chlapa, tak se začínám bát :)))

Velké těšení

I přes špatné zprávy u lékařky jsem se celý týden těšila na sobotu. Za prvé se mi podařilo přemluvit Tatrana, aby nechal stavění a alespoň na den přijel za námi, a za druhé v Peci hrála kapela Night Work, kterou absolutně miluju. Takže sobota byla „dva v jednom“: v sobotu hodinový koncert a pak příjezd Tatramužíka, kterého jsem se už nemohla dočkat. Bylo to teprve 14 dní co jsme se neviděli, ale mně už to připadalo jako rok. Pak mě dojalo – a myslím, že nejenom mě – setkání Tatrana se Sabčou. Poznala ho … 🙂 I když jsme strávili celý víkend v chalupě, tak jsme si ho opravdu užili – bylo zkrátka skvělý být jen tak spolu.

Pomoc! Jsem nesvéprávná?!?

Nebudete věřit tomu, co se mi stalo v sobotu večer. Při koupání Sabinky prohodil můj muž pár slov a mě chytil takový záchvat smíchu, že mi ji musel odebrat. Vůbec to nešlo zastavit a oba na mě zírali jako dvě vrány. Jenže tomu opravdu nešlo poručit! Celá jsem se počůrala… Stála jsem tam před svojí rodinou jako absolutně nesvéprávná. Slova typu „vždyť ti je jen 30“, mě totálně dorazila. Takhle jsem se nezasmála opravdu dlouho. Začala se mi roztékat řasenka a to když uviděla Sabča, začala natahovat, a pak se taky rozchechtala… Tahle situace se nedá popsat už vůbec, ale byl to fakt mazec. Ten výraz mého muže jen tak nezapomenu a myslím, že ani on jen tak nezapomene na to, co viděl.

K odletu…

Padlo dost dotazů na můj odlet do USA. Pojištěná samozřejmě jsem, navíc velmi dobře, dělá to u nás pouze jedna společnost a to do 32 t.t. Zároveň s sebou musím mít lékařské potvrzení v angličtině, že jsem v pořádku atd. Čímž je vyřešené letadlo. Ještě budu muset volat na ambasádu, jestli mě pustí do Států. Vyměním nějaké dolary a frrrrrrrr. Teď to samozřejmě zlehčuju, ale nechci z toho dělat drama jako jiní lidé.

Budu se na vás těšit na diskuzi.

Mějte se krásně těhulkovsky.

Bára

Dnes (v úterý 1. března 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 28+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 29. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 29. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist