Těhulka LIVE! Bára ve 30. týdnu: Býk nebo Blíženec?

Pořád se u nás něco děje. Poslední týdny byly přes Sabčinu nemoc nabité legrací, děda se s ní vyřádil… Mám podezření, že Rohlíček bude fotbalista, kope ostošest. Tak snad přežijeme let do USA jako dva v jednom. Taky přemýšlím, co bude za znamení, termín máme přesně na rozhraní Býka a Blížence… Tipnete si?

Ahoj těhulky,

právě mi na chvíli končí horská pohoda a my se se Sabinkou přesouváme do nížin. Teď se nám bude zase stýskat po dědovi. Celý týden jsme musely kvůli Sabinčinýmu zánětu středního ucha přežít ještě v chalupě, ale blbostí a různých sranda rituálů si Sabča s dědou opravdu užila snad na celý život…

Dědo, díky za super týdny

Od štípané pusinky po koupání ve škopku na salát. Někdo nám totiž stihl zničit vaničku, takže děda improvizoval. Pak s námi taky celý týden trávily obě moje sestřičky, které si Sabči taky hodně užily. Mně dost ulevily a pomohly a malá potvůrka se velmi zdokonalila v „Kryse“ a dalších hovadinkách. Mám dojem, že to, co nacestovala a zažila za tak krátkou dobu svého života, nezažije někdo za celý život. Teď ji čeká určitě pestrý týden s Tatramužíkem.

Za chvíli letím!

Přípravy na odlet mám snad za sebou, jen doufám, že to celé zvládneme. Největší strach mám z toho, že se mi bude šíleně stýskat. Ještě že existuje skype… Letím v pátek 11. března.

Jak si rohlíčkujeme

Rohlíček se snad bude živit kopáním, jsou to už pěkný „bodýčky“. Ani nevím, jak si mám lehnout, a každou chvíli jsem vzhůru. V poslední době se mi stává nejlepším kamarádem WC… Časté přemýšlení o „Rohlíčkovi“ mě dovedlo k úvaze, co vlastně bude za znamení.

Býko-Blíženec

Vůbec to není jisté, jestli do naší rodiny k dvěma Štírům a Panně přibude Býk nebo Blíženec. Termín mého porodu je zrovna 22. května, což by znamenalo, že Blíženec, ale do 21. května vládne ještě Býk. Tak se asi budu muset s někým vsadit, aby to bylo zajímavé. Já si myslím, že se zatím tváří spíš jako…

Co se dozvím v poradně?

Ve středu mě čeká poradna, ve čtvrtek focení v ateliéru a 3D ultrazvuk v Podolí (na ten se moc těším a doufám, že „Rohlíčka“ pořádně uvidím), v pátek odlet do USA… A až přiletím, chystá se u dědy týden s maminkami a dětičkami – Mámy v KRNAPu. Takže pořád se bude něco dít.

Dopřejte si masáž!

Ještě se vám musím pochlubit, že jsem dostala perfektní masáž šíje a krku. Sice bych potřebovala namasírovat celé tělo, ale to si radši počkám, až bude „Rohlíček“ na světě..:)))

Co vy a masáže, máte někdo nějaké zajímavé zkušenosti?

Mějte se krásně těhulkovsky!!!

Bára

Dnes (v úterý 8. března 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 29+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 30. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 30. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist