Těhulka LIVE! Bára ve 31. týdnu: Jsem za vodou

Let pupíku přes oceán proběhl v pohodě, i když nad mými obchodními aktivitami v sedmém měsíci těhotenství spousta lidí kroutila hlavou. Já si ale právě teď užívám krásného počasí v New York City a nemůžu si na nic stěžovat!

Ahoj těhulky,

dnes budu velice stručná, ale příště vám to vynahradím, slibuji.

Takže ve stručnosti:

Let z Prahy do New Yorku byl v pohodě. Minulý týden jsme měli „pražský den“ – sesunuli jsme se z hor kvůli dalšímu focení v ateliéru Fotopromě a také – a to zejména – kvůli prohlídce v poradně. Pan doktor mě potěšil, prohlídka dopadla na jedničku a dostali jsme „povolení“ letět. Musím přiznat, že se mi do letadla nastupovalo s lehčím svědomím – přece jen jsem si pořád říkala, co by kdyby…

Ostatní zprávy dnes nechávám na svém Tatramužikovi… a stýská se mi!

Vaše Bára

Já jsem taky v tom!

Bára je za oceánem a já mám na krku naší Sabinku… Jasně, že se nám stýská! Na druhou stranu jsem teď na odluku celkem zvyklý, kvůli rekonstrukci bytu se s Bárou vídáme opravdu minimálně. Před jejím letem jsem měl dost velké obavy, ale protože jsme těsně předtím byli na prohlídce u doktora, který jí let povolil, byl jsem celkem v klidu. Naprostá úleva přišla s Bářinou SMS, že dobře dorazila…

Vyšetření a 3D ulrazvuk – fleky, samé fleky

O vyšetření a 3D ultrazvuku nemohu nic moc říci, protože jsem skoro nic neviděl! Náš malej uličník nám ukázal obličej jen jednou, pak se tam mihla ruka, noha a prý varlátko. Bára dostala za úkol se projít, aby se prcek pootočil, ale ten si nedal říct a při dalším snímání byl ve stejné poloze. Dělá se zkrátka vzácným, asi nás chce svou podobou překvapit až po narození.

Otec u porodu? Klidně

Jestli vás zajímá, jak to bude v našem případě s otcem u porodu, tak asi tak, že záleží na tom, kdy a kde se to všechno semele. Pokud se porod nebude vyvolávat (jako minule), ale začne přirozeně a já budu právě třeba někde v Ostravě, tak nemůžu slíbit, že se stihnu vrátit. Minule jsem u porodu byl, zvládl jsem to úplně v pohodě. Dokonce jsem kontroloval, zda už vykukují vlásky. To víte, jsem starší pán, psychicky vyrovnaný… 🙂 Bára pije magnesium, aby snížila otoky nohou. Právě bílkovina v krvi, která s tím souvisí, při prvním těhotenství způsobila, že jí nakonec porod museli uměle vyvolat. Tak snad tentokrát půjde vše hladce.

Mějte se všichni fajn

Tatran (Báry manžel)

Dnes (v úterý 15. března 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 30+2 a termín porodu má už 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 31. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 31. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist