Těhulka LIVE! Bára ve 32. týdnu: Zážitky z cesty za oceán

Z pracovního letu-výletu jsem se ve zdraví vrátila a jsem nadšená. Bylo to parádní, let jsme zvládli bez problémů a jestli máte jakékoliv dotazy, ráda vám odpovím!

Ahoj těhulky,

k úlevě všech jsme se v sobotu vrátili z USA – naprosto v pořádku a s Rohlíčkem pěkně v bříšku. Nebudu předbíhat a trochu se vrátím k minulému týdnu a našemu odletu.

Středu jsem si užila u lékařů, ale i se Sabinkou, kterou to v čekárnách bavilo asi tak dvě minuty…. A čtvrtek jsme si užili celá rodinka v Praze, čekalo na mě focení, 3D ultrazvuk, zařizování dlaždic, pojištění, výměna dolarů… Obzvlášť výměna peněz se nám zdařila. Když už jsme byli vcelku unavení, jeli jsme vyměnit dolary. Tatramužik doma odpočítal sumu a pěkně si ji připravil do kapsy. Před směnárnou vyndal peníze a začal počítat… Samozřejmě, že vzal úplně jiný obnos, než si připravil, takže za mého záchvatu bezmocného smíchu peníze zase schoval a mohli jsme jet domů… Peníze jsme vyměnili až těsně před odletem. Domů jsme se vrátili stahaní v deset večer a já neměla ještě ani nic sbaleného, takže jsem uléhala někdy až o půlnoci.

Cestovní horečce jsem se nevyhnula

Po středečním a čtvrtečním maratonu nás v pátek v 15:00 čekal odlet do New Yorku. Nebudu lhát a musím vám přiznat, že jsem před odletem měla docela sevřený žaludek. Naštěstí jsme všechno stihli a zvládli v pohodě. Nejhorší bylo to loučení v odletové hale, ronila jsem slzy jako hrachy…

Troška nervů navrch

Moje bříško s Rohlíčkem přitahovalo velkou pozornost. Problémy nastaly před vstupem do letadla. Nikdo o mě nevěděl, takže letušky byly překvapené a začalo velké prověřování a volání asi až k ďáblu. Nakonec se mi omluvili a mohli jsme letět 🙂

Let v cuku letu

Strach ze mě opadl hned se stoupáním letadla – vlastně to s námi nedělalo nic. V Londýně jsme byli v cuku letu a cestu do New Yorku jsem prospala. Až na pár kopanců jsem o Rohlíčkovi nevěděla.

Kdybyste, páni úředníci, věděli!

To, že necestuji „sama“, jsem pocítila až v New Yorku, kdy mě úředník sice pustil na půdu USA, ale když jsem čekala na kufry, tak si policista všiml mého bříška a začal prudit. Bylo z toho všeho zdržení snad na dvě hodiny. Amíci si mysleli, že jsem jim tam přijela rozhojnit jejich řady… 🙂

Kdyby hoši věděli, jak jsem se celou dobu modlila, abych tam neporodila, tak si mohli ušetřit dost práce…

Ani nákupní horečce jsem se nevyhnula 🙂

New York mě nadchl. Je pravda, že jsem toho moc neviděla, ale takových nákupů, co jsme si užily, to se ani nedá vyprávět! Byly jsme tři ženský, takže si to asi dokážete představit.:) Ve čtvrtek jsem už jen ležela a nákupy jsem nechtěla ani vidět. Byla jsem už opravdu stahaná a cítila jsem, že Rohlíček potřebuje taky odpočinek. Ale i tak jsem zvládla malou návštěvu Harley Davidson (to víte, musela jsem něco nakoupit dědovi Krakonošovi) a alespoň jsem viděla část průvodu svátku Zeleného Patrika. Ten slaví hlavně Američani irského původu a taky to podle toho vypadalo. Navíc bylo nádherné počasí, takže kdyby venku chodily třeba i mrtvoly, tak by to vypadalo skvěle.

Yes, No, Sorry!

Odlet domů byl hektický opět až na letišti a ani trochu se nevidím… Když na letišti viděli naše zavadla, nechtěli nás skoro pustit ani do dveří. Vzhledem k tomu, že já umím anglicky pouze Yes, No a Hamburger, vyřizovala všechno naštěstí Adinka. Já bych byla o dost tvrdší 🙂 Let domů mi připadal daleko kratší a strašně jsem se těšila na svoje miláčky. Jsem ráda, že už jsme doma. Určitě se tam ještě podíváme, ale i s Tatramužikem a hlavně až nebudu těhotná, abych si to tam taky trochu užila. Jsem nesmírně ráda, že to tu ti moji dva lumpové zvládli a že nenastaly žádné komplikace. Mám nesmírně šikovného muže – prostě Tatramuže… 🙂 Taky děkuju mému hostiteli v USA a holkám, že braly ohledy na jednu strhanou těhuli.

Jestli se chystáte někam letadlem, nemusíte mít dle mých zkušeností velké obavy. Klidně pište na diskuzi, já vám všem odpovím, mám spoustu zážitků a všechny se sem v tuto chvíli nevejdou.

Tento týden mě čekají další kontroly a ultrazvuk u lékaře a pak zpátky do hor. Děda se už Sabinky a Rohlíčka nemůže dočkat. A mně se bude zase stýskat…

Mějte se krásně těhulkovsky!

Bára

Dnes (v úterý 22. března 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 31+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 32. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 32. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist