Těhulka LIVE! Bára ve 33. týdnu: Čekám pěkného exhibicionistu

Minulý týden jsem si dala pěkně do těla, asi budu muset trochu zvolnit. Moji velkou únavu ale zahání velká zábava – synek exhibicionista, chalupářská džungle v Krkonoších a velké těšení na Kamčinu Sofinku.

Ahoj těhulky,

tak jsem právě vstoupila do 32+2 tt Tento týden mám za sebou prohlídku u lékaře. Dělal mi kultivační vyšetření z pochvy zaměřené na detekci streptokoků skupiny B a velký ultrazvuk. Z ultrazvuku jsem byla zase naměkko. Rohlíček mi pokaždé ukazuje hlavně svůj penis v celé parádě. Asi to bude pěkný hanbář, jinak se totiž nijak zvlášť nepředvádí 🙂 Hlavní je, že máme všechno v pořádku, Rohlíček váží cca. „o týden víc“ (teď měl 1710 g) a má se čile k světu. Jen to moje velké bříško muselo snést komentář, že je opravdu obrovské, ale prý to je tím, že mám hodně plodové vody. No, lepší než málo.

Přetáhla jsem se

Taky jsem měla zase pěkně napilno. Minulé úterý jsem si toho naložila opravdu nějak moc. Návštěva redakce Babywebu, casting se Sabinkou a pak opětovné stěhování do Pece k dědovi. Cestou Praha – Pec jsem se už vůbec necítila ve své kůži. Musela jsem hodně stavět a odpočívat, ale stejně mi to nepomohlo. Cítila jsem, jak moje ruce a víčka váží 100 kg. Kdybych jela dál, skončíme někde ve škarpě a vybouráme se. Rozhodla jsem se neriskovat. Musel pro nás přijet děda a odřídit to. Asi budu muset trochu zvolnit…

Vycucnuté houby aneb „Mámy v KRNAPu“

Jinak nám začaly „Mámy v KRNAPu“ a to je opravdu velký mazec. Dětičky nám dávají pěkně zabrat. Když to večer vidím, nazvala bych ten spolek spíš „vycucnuté houby“. Ale zase nám zatím přeje krásné počasí a dobrá nálada. Nejmenší účastník našeho zájezdu, šestiměsíční Tadeášek, vyzkoušel za dědovy asistence koupání v lavoru na salát a pěkně se při tom chechtal. Určitě doložím nějakými fotkami.

Starší kamarádi, to je ono

Sabinka se od starších dětí učí všechny možné blbovinky a začala opakovat hodně slovíček. Pusa se jí nezastaví, ale zatím jí nikdo nerozumí, jen vždycky odhadujeme, že nám asi musí hodně nadávat nebo zřejmě vypráví nějaký nekonečný příběh… No, je to tady pěkná džungle, těším se na léto, to nás má být o dost víc a jsem zvědavá, jestli to chalupa vůbec unese. 🙂

Porod, porod, porod… za chvíli je tu!

Dost mě začíná pronásledovat myšlenka na porod, už se mi to pěkně krátí. Vzhledem k tomu, že je tady ještě sníh, jsem zvědavá, kam mě nakonec stihnou odvézt. Hodně myslím na Kamču z KLUBU těhulek a čekám, kdy přijde ta krásná zpráva, že už je Sofinka na světě. Držím palce a myslím, holky, na vás a klepu se na první fotky princezničky 🙂

Mějte se krásně těhulkovsky!

Bára

Dnes (v úterý 29. března 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 32+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 33. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 33. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist