Těhulka LIVE! Bára ve 34. týdnu: Rohlíček vládne mým tělem

Pořád mě honí na záchod, v noci mě obrací z boku na bok, z procházky mě posílá si lehnout a druhý den celý prolenošit… Zkrátka, Rohlíček vládne mým tělem. A do toho Sabinka a tisíc dětí v chalupě. No blázinec!

Ahoj těhulky,

tenhle týden jsme měli veselo. Na Krakonoše (chalupu, kde teď přechodně bydlíme se Sabinkou, protože rekonstrukce v Nymburku je nekonečná…) přijely maminky s dětmi.

Chalupa se otřásala v základech

A opravdu jsme se nenudily. Chalupa byla vzhůru nohama a to doslova. Takový binec asi ještě nezažila… A my taky ne, dětičky nás vždycky pěkně stahaly. Celý pobyt jsme se jim snažily zpestřit výlety. Byli jsme v ZOO, na lanovce, děti jely rolbou, vymáchaly se nám v kalužích, viděly straku, která na nás několikrát zaútočila. A hlavně se mezi sebou pěkně „masily“ a okoukaly od sebe nové manýry.

Nechodím, vláčím se

Přiznávám, že mě ty výlety sněhem i nesněhem pěkně vyšťavily. Vždycky jsem pak druhý den byla jen na chalupě a odpočívala, únava je na mě znát. Na to moje obří bříško bych potřebovala nosítko. Na druhou stranu nám vyšlo nádherné počasí a děti si to užily na čerstvém vzduchu.

Zákon džungle

Už jsem si taky myslela, že se Sabinka zklidnila s jídlem a radovala jsem se, že už není takový otesánek. Ale je to přesně naopak. Dokáže okrádat o jídlo ostatní děti a prát se s nimi. Umí být opravdu nenápadná, rovnou jim kradla z ručiček a vždycky všechno narvala do pusy, aby už to nikdo jiný nechtěl. Jsem z toho trochu nešťastná a doufám, že tohle její obžerství brzy skončí. Vím, že jsou děti, které vůbec nejí a maminky by se mnou měnily, ale tohle je taky extrém. Jakmile vidí nějaké jídlo, které není pro ni, má záchvat… Chutná jí opravdu všechno. Může být klidně najedená a stejně pořád volá „papat“ a „mňam mňam“.

Co dělá můj vládce?

Rohlíček se hlásí čím dál víc a už mě nenechá ani moc prospat. Můj močový měchýř mě věčně vysílá na WC. Tento týden mě čeká kontrola u lékaře a opět focení. Na tom vidím, jak nám ten čas letí. Za chvíli tady bude spousta miminek. Těším se. Holkám z Klubu držím palce a přeju co nejrychlejší porod. Stýská se mi po Tatramužíkovi a modlím se, aby naše rekonstrukce byla dokončena včas. :)))

Mějte se krásně těhulkovsky!

Bára

Dnes (v úterý 5. dubna 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 33+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 34. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 34. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist