Těhulka LIVE! Bára ve 35. týdnu: Rodím!!!

Právě jsem na porodním sále. Rohlíček se v noci z neděle na pondělí začal ohlašovat pravidelnými stahy po třech minutách, které po příjezdu do porodnice sice opadly, ale nález byl jasný – otevírám se. Jsem šest týdnů před termínem!

Jsem v porodnici!

Nejprve to vypadalo, že se lékařům podaří dělohu uklidnit, ale nakonec mi píchli vodu a čeká se na porod. Je pondělí večer a vypadá to, že v následujících hodinách přivedu na svět svého synáčka, který má podle odhadu z ultrazvuku pouhých 1700gramů. Myslím si, že se mi porod rozeběhl tak brzo proto, že mám obří břicho, hrozně moc plodové vody, která na dělohu hodně tlačila… Tak mi prosím držte palce, ať všechno dobře dopadne a Rohlíček je v pořádku. S novinkami se vám ozvu, jakmile to půjde 🙂 A co jsem vám chtěla psát, než se události úplně zvrtly?

Kamčo, gratuluju!

Chci moc pogratulovat naší těhulce z Klubu Kamče k její Sofince. Mám dojem, že porod pro ni asi nebyl právě procházka růžovým sadem. Ta váha její mamutky mě trochu zaskočila. Ale doufám, že jsou holky v pořádku a že jim byl nápomocný i tatínek.:) Celou dobu jsem jim držela palce. Moc se těším na fotečky a Kamčiny pocity a zážitky…

Prohlídka nic podezřelého nezvěstovala

Další prohlídka v poradně mi dopadla vcelku dobře. Jen se musím dopovat železem, protože Rohlíček je asi Pepek námořník a má ho velkou spotřebu. Já se cítím dobře a to, že mi trochu otékají nohy a že jsem schopna usnout kdekoli a kdykoli, už ani nevnímám.

Kde domov můj?

Tento týden jsme se Sabinkou sjely z Pece pod Sněžkou do nížin a trávíme pár dní s naším Tatramužíkem v Nymburce. Musím přiznat, že i na Sabče byla vidět velká radost a určitá úleva, že jsme doma. Prostě doma je doma. I když… kdybyste to u nás viděli, tak by mě asi sociálka zavřela. Pořád naprosté staveniště. Ale teď už se to snad pohne. Od pondělí nastupuje zedník a začne obkládat a tak dále.

Novinky z pískoviště

Opravdu se už nemůžu dočkat, chtěla bych mít vše na svém místě a v klidu si jen čekat na Rohlíčka (Tak to teď už rozhodně neplatí! Čekám na něj, ale v klidu určitě ne…). Ani s tou naší Fazolkou-Sabinkou být v klidu dost dobře nejde. Mám na ni kšíry, bez kterých nevycházíme. Věčně mi zdrhá. Kšíry na dítě všem vřele doporučuji 🙂 Poprvé jsme navštívily pískoviště. Největší zábava byla, když si Sabča neustále házela plné lopatičky písku na hlavu. Je to malej ďáblik. Trošičku začínám mít obavy, jestli se s těma dvěma nezblázním…

Mějte se krásně těhulkovsky!!!

Bára

Dnes (v úterý 12. dubna 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 34+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 35. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

Co se dělo ve 35. týdnu u našich bývalých těhulek Petry a Gábiny? A jak jste na tom teď vy? Řekněte nám to na diskuzi Těhulka LIVE! 

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist