Těhulka LIVE! Jsem asi nakažlivá, přiznává Gábina

Už je to tak. Alespoň podle vašich krásných dopisů, milé „spolumaminky“, jsem nakažlivá. A jsem za to moc ráda. Čím jsem vás nakazila? Svou Nicolkou. Píšete, že to bylo právě moje těhotenství a pak na jeho konci moje krásné mimimečko, které mnohé z vás přesvědčily – chci taky svého mrňouska!

Jsem tomu moc ráda, a protože je ve vašich dopisech tolik lidského tepla, musím se o ně podělit:

Toto mi napsala budoucí těhulka Petra:

Milá Gábi, sledovala jsem tvoje těhotenství od začátku a musím Ti moc poděkovat, že si se s námi dělila o svoje zážitky a pocity. Každý čtvrtek jsem se na Tebe těšila:-) Přesvědčila jsi mě, že těhotenství je opravdu krásné a není se čeho bát a možná i díky tomuto projektu jsme se s přítelem rozhodli mít miminko. Nikolka je NÁDHERNÁ, všem třem vám přeji do života hodně sluníčka, štěstíčka a zdravíčka, ať jste nejšťastnější rodiče a ať vám Nikolka dělá radost…

Další „skorotěhulka“ Monika mě úplně dojala:

Milá Gábino, se zaujetím „hltám“ každou zprávu o Vás a Nikolce. Chtěla bych Vám touto cestou vyjádřit svou podporu a povzbudit Vás, věřím, že všechno dobře dopadne a porod zvládnete levou zadní. Není dne, kdy bych si na Vás nevzpomněla. Já jsem teprve na úplném začátku tohoto „martiria“, v první půlce října jsem vysadila antikoncepci a těhotná ještě nejsem (začneme se s přítelem snažit až za několik dní, po první přirozené menses), takže mě tohle všecko ještě čeká.

Ještě nedávno jsem váhala, zda skutečně už otěhotnět, vždy jsem si našla důvod proč ještě počkat, a pak jsem narazila na Vaše články a moje pochyby se díky Vám rozplynuly.

Gabčo, přeji Vám pohodový porod, zdravou a krásnou Nikolku, hodně lásky od Vašeho Ríši a jen samé štěstí. Také Vám posílám trochu pozitivní energie a děkuji, že jste mi pomohla urovnat si myšlenky a priority.

A moc děkuji i Heleně za dobrou radu:

(to když jsem nevěděla, zda hned po příchodu z porodnice zvát návštěvy)

Gábi, jsem ráda, že jste v pořádku a začíná vám kolotoč příjemných povinností, protože i když budete velmi unavená, jakmile se na Nikolku usmějete, budete ráda, že vše probíhá, tak jak má. Musím říci, že šestinedělí je opravdu zápřah a i když teď to máte v pohodě, za měsíc už nemusíte. Každý měsíc je úplně jiný a mimčo si dělá svůj režim, kterému se vy zase přizpůsobujete.

Co se týká návštěv: určitě ne!! Šestinedělí je od toho, abyste se s mimčem poznaly a odpočívaly. Jediná návštěva, kterou jsem připustila, byli mí rodiče a to až koncem 1. měsíce a pak až ve 3. měsíci jsme objížděli ostatní příbuzné. Takže se opatrujte a myslete především na zdraví své holčičky. To prostě každý musí pochopit.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist